Çözüldü GeForce NOW ''Steam hesabı bağlanırken sorun çıktı'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
East Coast
Bugün büyük bir hevesle GeForce NOW programına katıldım. İçinde satın alınmış oyunlar bulunan bir Steam hesabım olmasına rağmen ve tüm gereken bilgileri sağlamama rağmen Steam hesabıma bağlanamıyorum. Tarayıcıda giriş yaptıktan sonra işlemin başarılı olduğuna dair ekranda bir ileti gözüküyor ve uygulamaya geri dönmemi söylüyor fakat geri döndüğümde "Steam hesabınıza bağlanırken sorun çıktı" uyarı ekranını görüyorum. Defalarca kez yeniden senkronize etmeyi denememe ve girişlerimi tekrarlamama rağmen hala vaziyet aynı. Yardımlarınızı bekliyorum, hevesim kursağımda kaldı.

Ekran Görüntüsü (9).png

Ekran Görüntüsü (10).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamam. Teşekkür ederim. Umarım ileride steam hesabıma bağlanmayı denediğimde hata vermez.
Sorunu kendim Steam hesabının gizlilik ayarlarını herkese açarak çözmeyi başardım. Teşekkür ederim.
Daha sonra tekrar deneyin onu. Bazen sorun çıkartıyor bir süre. Oyunlara girmek ve oynamak için oraya hesap bağlamanız gerekmiyor bu arada. GeForce NOW'dan arama yerinden oyunu bulup, kütüphaneye ekleyip de oynayabilirsiniz. Senkronizasyon'u telefondan denemek de işe yarayabilir.

Örneğin BeamNG paralı bir oyun ve ben bu oyuna Steam hesabımda sahibim. Bağlamadan nasıl oynayacağım anlamadım. Ayrıca oyunu kitaplığa ekledim ve oyna düğmesine bastım fakat oyun hala açılmıyor. Açılması bu kadar uzun sürer mi?

Örneğin BeamNG paralı bir oyun ve ben bu oyuna Steam hesabımda sahibim. Bağlamadan nasıl oynayacağım anlamadım. Ayrıca oyunu kitaplığa ekledim ve oyna düğmesine bastım fakat oyun hala açılmıyor. Açılması bu kadar uzun sürer mi?
Screenshot_20211126-180119.png

GeForce NOW üyeliğiniz olmadığı yazıyor ekran görüntüsünde. Siteden ücretsiz üyelik veya ücretli üyelik satın almalısınız oynamak için. Ücretsiz üyelikte sıra bekleme olur ve maksimum 30 dakika oynayabilirsiniz. Sonra sizi oyundan atar ve tekrar sıraya girmeniz gerekir.

Tamam. Teşekkür ederim. Umarım ileride steam hesabıma bağlanmayı denediğimde hata vermez.
Sorunu kendim Steam hesabının gizlilik ayarlarını herkese açarak çözmeyi başardım. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı