GeForce NOW süresi neden 1 saat?

harajukubarbie

Kilopat
1 saat sizce yeterli mi? Bana sorarsanız hayır değil. Örneğin ben Dead by Daylight oynuyorum ve bir maç ortalama 16-17 dakika falan sürüyor ve en fazla 3 maç girebiliyorsunuz. Bazen de 2 maç girdiğinizde 15 dakikadan az süreniz kalıyor ve artık bir maç daha atmıyorsunuz. Türkiye serverlarında 1 saatlik oyun için 1 saat sıra bekliyoruz ve 1 saat oynadıktan sonra eğer tekrar girmek istersek yine 1 saat beklemek zorunda kalıyoruz çünkü serverlar Full dolu. Şimdi gelip boşuna para ver o zaman yazmayın çünkü 75 TL aşırı uçuk bir fiyat. Bana göre en az 1 30 en fazla 2 olmalıydı ücretsiz saat sınırı.

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA hayır kurumu değil. Adamlar lutfetmiş ve ücretsiz deneme paketi koymuşlar. İstemeseler hiç koymazlardı. Hatta cılkı çıkarsa ileride kısıtlayabilirler ya da tamamen kaldırabilirler bu paketi.

NVIDIA hayır kurumu değil. Adamlar lutfetmiş ve ücretsiz deneme paketi koymuşlar. İstemeseler hiç koymazlardı. Hatta cılkı çıkarsa ileride kısıtlayabilirler ya da tamamen kaldırabilirler bu paketi.
Bilgisayarım çok kötü. O yüzden kullanıyorum geforce nowu. Aslında premium alırdım fakat ekran kartı için para biriktiriyorum. Büyük ihtimal seneye alınmış olacak.

Düşün GeForce NOW hizmeti evinden kullandığın bir internet kafe gibi ve avantajlarına gelirsek hem kendi evinden oynuyorsun, hem oyunların hepsini Ultra ayarda oynuyorsun (çoğu internet kafede maalesef mümkün değil) ve 1 saati ücretsiz ve gir cik yapıp yarım saatte sirada bekleyip tekrar 1 saat oynayabiliyorsun, şimdi sen adamlara bir de bunun süresinin artmasını istediğini söylüyorsun. Internet kafeciye gidip ben Full ayarlarda 60+ FPS oyun oynayacağım ve 1 saat ücretsiz olsun dersen adamlar sana ne der? Düşün NVIDIA sana bu hizmeti bedavaya veriyor. Sıra beklememek istiyorsan ya 75TL vereceksin ya da gidip internet kafede oynayacaksın bu kadar basit.

Geri
Yukarı