GeForce NOW Tavsiye Ediyor musunuz?

Şu Game Pass Xcloud'u bir araştıracağım. :D

1. arkadaşım da 50 Mbps ile rahatlıkla ben oynamıştım. Görüntü 1080p idi ama 900p gibi veriyordu. Onu çok fazla sorun etmiyordum çünkü 60FPS'di. Şimdi ise tavsiye arıyorum.

2. bir tek Witcher için değil, daha bir sürü oyun var kafamda. :)

Hocam korkmaya başladım. Şimdi ben kendi 12 Mbps internetimde test ettiğimde 720p kasmıyor, ancak yetmiyor. 50Mbps internet geliyor eve ve ben 1080p oynamak istiyorum. Dediğiniz gibi ben de bir sorun yaşarsam size yeniden söyleyeceğim. Teşekküre ederim tecrübeleriniz için.

Biraz önce teknik destek ekibiyle görüştüm ve yardımcı olamıyorlar bir sürü boş beleş insan paramın tam iadesini talep edeceğim olmazsa hakem heyetine şikayet edeceğim, alamadığım hizmete para ödüyorum resmen.

Arkadaşlar ben sizinle tecrübelerimi paylaşmak istiyorum geçen yıldan bu yana neredeyse 1 yıl olucak GFN kullanıyorum Cyberpunk dan tut Witcher 3 üne kadar çok fazla oyunu bu sistem üzerinden bitirdim oynadım şuan halen oynamaya devam ediyorum hatta Xbox one s konsolum bile var ama yani verdiği performans ortada onu geçeyim bir kere GFN şuana hiç pişmanlık çekmedim PC almak için çabalıyorum fakat kur malum bir türlü alamadım neyse şuan ki PC im oyun oynamak için değil aslında giriş seviyesi sayılır ama sanki AAA oyunların hiçbirini açamıyor GFN bence mükemmel bir sistem diğer arkadaşlar Avrupa sunucusunda oynuyormuş halen bir kere o gecikme ile nasıl zevk alıyorsunuz ?? sadece gecikme düşük olduğun için bile Tr sunucusu kullanılır geçen yıl hatırlıyorum Cyberpunk da Avrupa sunucusunda gecikme o kadar fazla ki bir yan görev yaparken sıkamıyorsun neyse fiyat konusunda evet gerçekten pahalı Bir sistem şuanda ancak her gün oynamayacak san zaten aylık alamana gerek yok ben bu aralar günlük kullanıyorum hergün görmediğim için ki daha yeni 1 haftalık paket gelmiş bence kabuk edlilebilir ama keşke 45 yerine 35 TL olsaymış ama onada bir şey diyemiyorsun kur belli her neyse sonuçta GFN özelikle benim gibi baya kötü PC si olan hatta internet i olan birisi için çok büyük bir nimet benim internetim 16 mbps ama ilk kullanmaya başladığım dan beri 1080p oynuyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım gayet memnunum şuanda tavsiye ediyorum.
Arkadaşlar ben sizinle tecrübelerimi paylaşmak istiyorum geçen yıldan bu yana neredeyse 1 yıl olucak GFN kullanıyorum Cyberpunk dan tut Witcher 3 üne kadar çok fazla oyunu bu sistem üzerinden bitirdim oynadım şuan halen oynamaya devam ediyorum hatta Xbox one s konsolum bile var ama yani verdiği performans ortada onu geçeyim bir kere GFN şuana hiç pişmanlık çekmedim PC almak için çabalıyorum fakat kur malum bir türlü alamadım neyse şuan ki PC im oyun oynamak için değil aslında giriş seviyesi sayılır ama sanki AAA oyunların hiçbirini açamıyor GFN bence mükemmel bir sistem diğer arkadaşlar Avrupa sunucusunda oynuyormuş halen bir kere o gecikme ile nasıl zevk alıyorsunuz ?? sadece gecikme düşük olduğun için bile Tr sunucusu kullanılır geçen yıl hatırlıyorum Cyberpunk da Avrupa sunucusunda gecikme o kadar fazla ki bir yan görev yaparken sıkamıyorsun neyse fiyat konusunda evet gerçekten pahalı Bir sistem şuanda ancak her gün oynamayacak san zaten aylık alamana gerek yok ben bu aralar günlük kullanıyorum hergün görmediğim için ki daha yeni 1 haftalık paket gelmiş bence kabuk edlilebilir ama keşke 45 yerine 35 TL olsaymış ama onada bir şey diyemiyorsun kur belli her neyse sonuçta GFN özelikle benim gibi baya kötü PC si olan hatta internet i olan birisi için çok büyük bir nimet benim internetim 16 mbps ama ilk kullanmaya başladığım dan beri 1080p oynuyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım gayet memnunum şuanda tavsiye ediyorum.

Yakında evimize 50 Mbps internet gelecek ve ben GeForce NOW servisini satın almak istiyorum.
Zaten ekran kartım GTX 1050 olduğu için yeni oyunları oynayamıyorum.

Oynayacağım oyunlar Witcher 3, Assassin's Creed, Cyberpunk gibi oyunlar.
Multiplayer oynamayacağım.

Oynayacağım oyunları söyledim. Sizin tecrübeleriniz nelerdir?

Ben Witcher 3'ü bitirdim fazla sorun yaşamadım ara sıra görüntü sebepsiz pikselleşiyor ama oyuna çık gir yapınca düzeliyor. Birazını Wi-Fi üzerinden birazını Ethernet ile oynadım kablolu stabil bağlantı bayağı fark ediyor öbür türlü evde biri bir dizi izlerse veya indirme yaparsa oyun kasıp pikselleşebiliyor onun dışında güzel hala kullanıyorum.

24 Mbps ile Cyberpunk ve Odyssey'i 100'er saat oynayarak bitirdim. Kablosuz bağlanırken arada bozuluyordu görüntü ama kabloyla bağladığımdan beri sorun olmadı. 50 Mbps kabloyla bağlanacaksan rahatlıkla oynarsın.

Yakında evimize 50 Mbps internet gelecek ve ben GeForce NOW servisini satın almak istiyorum.

İyi bir internetle neden olmasın.

Eğer bilgisayarın iyiyse önermem, ben 24 Mbps İnternet ile kullanıyorum ve gayet akıcı bir şekilde oynuyorum 85 lira günümüzde o kadar çok bir para değil. Eğer bilgisayarın iyi değilse kesinlikle kullan bayağı gelişti son güncellemelerle.

Yeni konular

Geri
Yukarı