GeForce NOW TR alınır mı?

Alıp Avrupa sunucusunda kullanırsan anca öyle diğer türlü kurtarmaz akıcı oynayamazsın Avrupa'da EU-central sunucusu en iyilerinden.

GFN'e giriş yapıp (üyelik almanız gerekmiyor) hız testi yapın ve sonuçları burada paylaşın.

Hiç sıra ile karşılaşmadım ama bazı oyunlarda 1060c sunucu atıyor dolayısıyla 60 fps sabit alınmıyor. Ek olarak Fortnite oynarken arada sırada GFN ile Oyun arasında olan bağlantı kopuyor ve lobiye atıyor.

Alırsanız sıra beklemezsiniz internetiniz iyi olmalı 100mb üstü değilse bulaşmayın derim.
100 Mbit internet'e ihtiyaç yok. Kendisinden başka kullanan yoksa 35-50 Mbit fazlasıyla yeterli olacaktır.

50 Mbps deyim ve çok akıcı oynatıyor 100 Mbps demek istediniz galiba.
Evet yanlış yazmışım.

GFN'e giriş yapıp (üyelik almanız gerekmiyor) hız testi yapın ve sonuçları burada paylaşın.

Hiç sıra ile karşılaşmadım ama bazı oyunlarda 1060c server atıyor dolayısıyla 60 fps sabit alınmıyor. Ek olarak Fortnite oynarken arada sırada GFN ile Oyun arasında olan bağlantı kopuyor ve lobiye atıyor.

100 Mbit internet'e ihtiyaç yok. Kendisinden başka kullanan yoksa 35-50 Mbit fazlasıyla yeterli olacaktır.
Bi ara 30 ile kasa kasa oynamıştım.

Biraz tuzlu olduğunu düşünmekle beraber eğer fiyatıyla ilgili bir sorununuz yoksa ve söylendiği gibi 100mbit ya da üzeri internet hızınız varsa alabilirsiniz. Ben 100mbit internet ile aylarca kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım. Fakat ben tek kişilik oyunlar oynadığım için gecikme süresi ve pingle bir işim olmadı.

Eğer rekabetçi oynayacaksanız internet hızınızdan bağımsız olarak kendi bilgisayarınızda oynamaya benzemeyecektir, performansınızı etkileyecek derecede bir gecikmenin her zaman olacağını düşünüyorum. Son olarak da oynamayı düşündüğünüz oyunlar GFN kütüphanesinde mevcut mu diye kontrol etmeyi unutmayın.

Geri
Yukarı