GeForce Now TR Beta Anahtarını Satmak

isabela

Kilopat
Bildiğiniz üzere GeForce Now beta Key'i için Recep Baltaş YouTube ve Sosyal'de çekiliş düzenledi. Tabii ki insanların tercihlerine karışmak doğru değil fakat forumda günümüz oyunlarına sistemi yetmeyen veyahut GeForce Now'u denemek isteyen belki binlerce kişi varken bu Key'i çekilişten kazanıp satmaya çalışmak bana çok saçma geliyor. @Recep Baltaş

20210215_234730.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz üzere GeForce Now beta Key'i için Recep Baltaş YouTube ve Sosyal'de çekiliş düzenledi. Tabii ki insanların tercihlerine karışmak doğru değil fakat forumda günümüz oyunlarına sistemi yetmeyen veyahut GeForce Now'u denemek isteyen belki binlerce kişi varken bu Key'i çekilişten kazanıp satmaya çalışmak bana çok saçma geliyor. @Recep Baltaş

Eki Görüntüle 881257

Keşke böyle fırsatçı insanlara değil de bizim gibi sistemi iyi olmayan kişilere gelseydi. Sağlık olsun.

Belki interneti kullanmak için uygun değildir, belki kullanmak istemiyordur, belki paraya ihtiyacı vardır. Bilemeyiz, kendi bileceği iş ister satar ister kullanır. Birini bunun için linçlemek de şahsen pek mantıklı bir hareket değil.
Hocam kullanabilecek birisinin yerine katılmasını biliyor ama? Kullanmaya uygun değilse neden katılsın. Ayakları olmayan biri araba çekilişlerine mi katılıyor hocam?

Hocam kullanabilecek birisinin yerine katılmasını biliyor ama? Kullanmaya uygun değilse neden katılsın. Ayakları olmayan biri araba çekilişlerine mi katılıyor hocam?
Ayakları olmadığı için belki de araba çekilişini kazanıp satıp protez ayak alacak? Bunu nereden biliyorsunuz ki? Veyahut bu çekilişi kazanıp arkadaşına hediye edecekti arkadaşlığı bitti, edecek arkadaş bulamadı, olağan şeyler. Sorgulamak bize düşmez.

Arkadaşımın sistemi uygun değil, o öğrendiğinden beri bekliyor fakat oynayamadığı için şu an muhtemelen üzgündür. Bugün kapalı betaya katılmak istiyordu, katılamadı. Satmasına bir şey diyemem ama öncelik keşke oyun oynamak isteyenlerde olsa.

Böyleleri alıp bizim keyifle oyun oynamamızı engelliyor demek ki.

Keyifle oyun oynamak için "inşallah bir gün Recep Baltaş kod dağıtır" diye mi beklediniz bugüne kadar? İlk mesaj yazan 100 kişiden birisiydim aldım, sen de yazabilirdin kimse engellemedi. Bir tane kod için ne olay döndü. İleride herkes katılıp oynayabilecek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı