Videoyun Geforce Now TR sunucusunda ağ testi yaptı

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Turkcell kullanıcılarında daha az gecikme olduğunu söyledi. Gizli bir yöntem ile sunucuya bağlanabiliyorsunuz ama oyun oynayamıyorsunuz. Kendisi Türknet fiber ile "10 Ms" aldı. Turkcell kullanıcıları "5 MS" görebiliyormuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl yapıldığını yazarsan yarın test yapabilirim. Superonline Fiber kullanıcısıyım.
FPS oyunlarında, CSGO'da vs yüksek ping alıyorum. Acaba bu servis üzerinden kaç ping alırım:D

100 ms alan ben:
1612454664259.png

Turkcell kullanıcılarında daha az gecikme olduğunu söyledi. Gizli bir yöntem ile sunucuya bağlanabiliyorsunuz ama oyun oynayamıyorsunuz. Kendisi TurkNet fiber ile "10 Ms" aldı. Turkcell kullanıcıları "5 MS" görebiliyormuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne gerek var ona adam Fortnite'da 0 ping oynuyordu en son :D

Nasıl yapıldığını yazarsan yarın test yapabilirim. Superonline Fiber kullanıcısıyım.
FPS oyunlarında, CSGO'da vs yüksek ping alıyorum. Acaba bu servis üzerinden kaç ping alırım:D
GeForce Now uygulamasına gir hesabindan çıkış yap, diğer bölgeler için sağlayıcıları gösterden Gameplus'ı seçip giriş yap.

Geri
Yukarı