GeForce Now TR Beta Anahtarını Satmak

Keyifle oyun oynamak için "inşallah bir gün Recep Baltaş kod dağıtır" diye mi beklediniz bugüne kadar? İlk mesaj yazan 100 kişiden birisiydim aldım, sen de yazabilirdin kimse engellemedi. Bir tane kod için ne olay döndü.
Mesajı ilk halinden hemen sonra düzelttim yanlış anlaşılacağımı anlayıp, üstelik sistem sorunu olan ben değil arkadaşım ve bu zamana kadar hiç bir oyunu tadında oynayamadı. Dediğim gibi önceliğin oyun oynamak isteyenlerde olmasını istemem kötü bir şey değil. Satmasına ise yazdığım gibi hiç bir şey diyemem bana bir şeyin girip çıktığı yok satsa da satmasa da. Mesajı ilk yazdığım haliyle yanlış anlaşılacağımı bildiğim için düzelttim fakat siz görür görmez atlamışsınız direk.

Mesajı ilk halinden hemen sonra düzelttim yanlış anlaşılacağımı anlayıp, üstelik sistem sorunu olan ben değil arkadaşım ve bu zamana kadar hiç bir oyunu tadında oynayamadı. Dediğim gibi önceliğin oyun oynamak isteyenlerde olmasını istemem kötü bir şey değil. Satmasına ise yazdığım gibi hiç bir şey diyemem bana bir şeyin girip çıktığı yok satsa da satmasa da. Mesajı ilk yazdığım haliyle yanlış anlaşılacağımı bildiğim için düzelttim fakat siz görür görmez atlamışsınız direk.

Şimdi okudum. 1 ay kaldı açılmasına sistemin, bunca zaman beklemiş sıksın dişini biraz daha. Üzülmeye gerek yok.

Şimdi okudum. 1 ay kaldı açılmasına sistemin, bunca zaman beklemiş sıksın dişini biraz daha. Üzülmeye gerek yok.
Evet, durumu şu an olmadığı için alamıyor bir bilgisayar. Hem bir de diğer olaylar falan çıktı stoklar vs... Bende isterdim güzel bir bilgisayar ile oynasın, fakat bu durumda ülkemizde bir çok insan varken sistemi halihazırda güzel olan insanların böyle çekilişlere 5-10 TL para için katılmasını anlamadığımı anlatmaya çalışmıştım. Yine de bana bir söz söylemek düşmez o adama gidip, yapacak bir şey yok kod eline bir kere geçmiş istediğini yapsın.

Çekiliş olmuş kazanmış. Kod artık onun istediğini yapar, hile hurda ile almadığına göre yargılamak yersiz.

Adam istediğini yapar. Kod onun. Çalmış mı, çırpmış mı?
Çaldığını ya da hile yaptığını söyledim mi? Burada mevzu bu mu sizce? Ben de çekilişe katıldım, mesele kıskançlıkta değil. İhtiyacı olan insanlar varken bunu alıp birkaç lira uğruna satmak büyük vizyonsuzluk. İhtiyacı olmadığı halde burs almak gibi bir şey bu. Kafasına da silah doğrulttuğum yok, her şeyi yapmakta özgür. Benim bunu eleştirmekte olduğum gibi.

Son düzenleme:
Çaldığını ya da hile yaptığını söyledim mi? Burada mevzu bu mu sizce? Ben de çekilişe katıldım, mesele kıskançlıkta değil. İhtiyacı olan insanlar varken bunu alıp birkaç lira uğruna satmak büyük vizyonsuzluk. İhtiyacı olmadığı halde burs almak gibi bir şey bu. Kafasına da silah doğrulttuğum yok, her şeyi yapmakta özgür. Benim bunu eleştirmekte olduğum gibi.

Çekiliş bu, herkes katılabilir. İhtiyacı olanda olmayanda. Bilgisiyarı iyi olan birisi neden bir bilgisayar çekilişine katılmasın? Kazanırsa sistemi satıp para kazanabilir. Sinirlenecek bir şey arıyorsunuz.

Geri
Yukarı