GeForce NOW TR'den alınırsa daha iyi performans verir mi?

• Konuyu başlatan Artien
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 506

Artien

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu konu hakkında çok uğraştım, son olarak şunu soracağım. VPN ile TR'de de aynı FPS'i aldım ancak TR'de üyelik satın alırsam daha mı iyi performans alırım ya da itematışaki kod EU da geçerli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer üyelik alacaksan TR den al.
VPN le Avrupa dan kullanmanın tek yararı ücretsiz kullananlar için 1 saat oynama ve az sıra bekleme.
Ve bunları zaten üyelikle alıyorsun.
Eğer Avrupa'dan alırsan hem daha fazla ödeyeceksin ve gecikme TR ye göre kıyasla daha fazla olacak. Yani üyelik alacaksan o işe hiç girme derim.

Merhaba, bu konu hakkında çok uğraştım, son olarak şunu soracağım. VPN ile TR'de de aynı FPS'i aldım ancak TR'de üyelik satın alırsam daha mı iyi performans alırım ya da itematışaki kod EU da geçerli mi?
İnternetiniz kötüyse hayatta almayın kalite çok kötü görünüyor.

TR lokasyonlu alırsanız gecikme değerleri daha düşük olacaktır yani daha iyi olur. TR lokasyonlu almanızı tavsiye ederim.

İnternetiniz kötüyse hayatta almayın kalite çok kötü görünü.

Eğer üyelik alacaksan TR'den al.
VPN'le Avrupa'dan kullanmanın tek yararı ücretsiz kullananlar için 1 saat oynama ve az sıra bekleme.
Ve bunları zaten üyelikle alıyorsun.
Eğer Avrupa'dan alırsan hem daha fazla ödeyeceksin ve gecikme TR'ye göre kıyasla daha fazla olacak. Yani üyelik alacaksan o işe hiç girme derim.

Şöyle oyun çok piksel olmuyor ama kasma hissi veriyor Fortnite oynuyorum üyelik alsam bu düzelir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı