GeForce NOW mu daha iyi Boosteroid mi?

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar, şu an GeForce NOW üyesiyim. Az önce Boosteroid diye bir uygulama gördüm GeForce NOW'dan daha iyi bir kütüphanesi varmış fakat oyun oynamak için üyelik almak şartmış, Ona göre ben de GeForce NOW üyeliğimi iptal edip Boosteroid'e geçmeyi düşünüyorum kullanan arkadaşlar, Hangisi daha iyi?

Boosteroid'in Türkiye sunucuları olmadığı için gecikme bir tık fazla oluyor. Uygulama kullanılırsa belki biraz daha düşebilir. Ben tarayıcıdan girdiğimde bayağı vardı gecikme. AAA oyunlar açısından güzel bir kütüphanesi var. GTA 5 ve RDR 2 gibi Rockstar yapımları var en başta ve eklemeye devam da ediyorlar. Eğer online oyun pek oynamıyorsanız bu servise yönelebilirsiniz. Destek ekibine de almayı düşündüğünüzü ancak gecikme sorun olur mu gibi sorular sorun onlar sizi yönlendirir. Belki 1 saatlik falan deneme sürümü de verirler. Bana vermişlerdi öyle kullanmıştım ben de.

Boosteroid'in Türkiye sunucuları olmadığı için gecikme bir tık fazla oluyor. Uygulama kullanılırsa belki biraz daha düşebilir. Ben tarayıcıdan girdiğimde bayağı vardı gecikme. AAA oyunlar açısından güzel bir kütüphanesi var. GTA 5 ve RDR 2 gibi Rockstar yapımları var en başta ve eklemeye devam da ediyorlar. Eğer Online oyun pek oynamıyorsanız bu servise yönelebilirsiniz. Destek ekibine de almayı düşündüğünüzü ancak gecikme sorun olur mu gibi sorular sorun onlar sizi yönlendirir. Belki 1 saatlik falan deneme sürümü de verirler. Bana vermişlerdi öyle kullanmıştım ben de.

Sandığım kadarıyla GTA 5'in Online sunucusu desteklenmiyordu başka bir yerde görmüştüm, aslında onu almayı düşünüyorum fakat gecikme süresi uzunsa çok kötü olur, 1 saatlik deneme sürümü hala veriyorlarsa nasıl test edebilirim?

Sandığım kadarıyla GTA 5'in Online sunucusu desteklenmiyordu başka bir yerde görmüştüm, aslında onu almayı düşünüyorum fakat gecikme süresi uzunsa çok kötü olur, 1 saatlik deneme sürümü hala veriyorlarsa nasıl test edebilirim?
Hala veriyorlar mı bilmiyorum destek ekibine sorabilirsiniz. Genelde hemen cevap veriyorlar, ilgili bir destek ekibi var.

Geri
Yukarı