GeForce NOW Türkiye sunucularında ne zaman sıra yok?

İşletim sistemi
Linux

TheKillerOfYou1

Hectopat
Daha fazla  
Avrupa sunucularında tak diye girmeme rağmen Türkiye sunucularında 300 kişi bekliyorum sürekli. Sunucularin tenha olduğu bir zamanı biliyor musunuz? Gece 2'ye kadar ayaktayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Premium alıp sıra bekleme olayı varmış sanırsam doğru mu? Çok saçma çünkü ben Avrupa sunucusundan Premium giriyordum sıra bekleme yoktu. Koskoca Avrupa sunucusunda beklemeyip Türkiye' de sıra beklemek çok komik geldi. 😀

Görüntü kalitesi berbat oluyor ping de düşük nasıl oynuyorsunuz?

İnternetim iyi, Avrupa'da sadece dakikada bir kez 1 saniyelik bir drop oluyor, o da normal.

Abone oldunuz mu yoksa bedava sürümümü kullanıyorsunuz?

Beleş.

Sabah saatlerinde boş olacaktır.

Üzgünüm ama para verenler de sıra bekliyor, nadiren de olsa. Ama arkadaşı bilmiyorum.

Hadi ben bekliyorum, para verenler niye bekliyor? Yine Turkcell kalitesi :)

Sabah 8'den 10'a kadar.

Sağ olun.

Avrupa sunucularında tak diye girmeme rağmen Türkiye sunucularında 300 kişi bekliyorum sürekli. Sunucularin tenha olduğu bir zamanı biliyor musunuz? Gece 2'ye kadar ayaktayım.
Herkes onu denediği için işe yaramaz. Ben mesela bir ara bedava kullanıyordum zaten sabah 05.30 gibi kalktığım için dokuza kadar sıfır sıra oynuyordum hep 1-2 kişi oluyor. Ama gün içinde hep dolu yapacak birşey yok. Kısaca gece geç değil sabah erkenden girin derim 🙂

Geri
Yukarı