GeForce Now Türkiye sunucusu paket kaybı

Maalesef. Aynı zamanda EU4 oynamayı da seven bir insanım. Dün "extended timeline" modunu indirip oynamaya çalıştım. Altını çiziyorum, çalıştım. 15-20FPS arası verdi. 1050 bulunan laptop'ımla oynadım çok daha akıcı oynattı. Paket kaybı gibi sorunların yanı sıra bazı oyunlarda FPS düşüklüğü de yaşanıyor. Gidip ya bir konsol ya da bir PC alacağım. Konsola daha yakın bakıyorum. Kimseye de GeForce NOW önermeyeceğim. Ayrıca bütün bu sorunlarımı anlattığım maillere bir bottan mesaj geliyor "bizi şu şu adreslerden takip edebilirsiniz" gibi. Hiçbir yanıt da alamıyorum.
Son 4-5 gündür bende de paket kaybı sorunu var. 3 aylık üyelik almıştım ve 2 ay boyunca çok düzgündü (%0 ila %1 paket kaybı). Ama son 4-5 gündür hep %6 ile %20 arasında oluyor hatta bazen %70'in üstüne bile çıkabiliyor. TTNET kullanıyorum. Evdeki bir başka bilgisayarda aynı ethernet kablosunu kullanarak test yaptım ve %0 çıktı. Uygulamayı silip yüklemek, modeme reset atmak gibi bir sürü şey denedim ama hala değişiklik yok. Sizde de durumlar aynı mı?

Son 4-5 gündür bende de paket kaybı sorunu var. 3 aylık üyelik almıştım ve 2 ay boyunca çok düzgündü (%0 ila %1 paket kaybı). Ama son 4-5 gündür hep %6 ile %20 arasında oluyor hatta bazen %70'in üstüne bile çıkabiliyor. TTNET kullanıyorum. Evdeki bir başka bilgisayarda aynı Ethernet kablosunu kullanarak test yaptım ve %0 çıktı. Uygulamayı silip yüklemek, modeme reset atmak gibi bir sürü şey denedim ama hala değişiklik yok. Sizde de durumlar aynı mı?

En son nasıl bıraktıysam öyle. Anladığım kadarı ile sizin sorununuz ve benimki aynı değil. Farklı bir cihazdan test yaptığınızda %0 çıkıyor ise maalesef bu konu hakkında bir bilgim yok.
/ Ufak bir güncelleme yapmak istiyorum. Şu an Polonya'dayım ve GeForce NOW'ı bir daha test etmek istedim. Alta sonuçların ekran görüntüsünü paylaşacağım. Türkiye'de yaşadığım hiçbir sorunu yaşamadım. Ne bir paket kaybı ne bir ekran pikselleşmesi. 5-6 saat kadar deneyimledim. Sağ tarafta ben Türkiye'deyken gelen uyarılardan 1 kere almadım. Sorunun Türkiye'deki alt yapılarda veya kurulan serverlarda olduğunu tekrar gözler önüne sermek istedim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    115,7 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
En son nasıl bıraktıysam öyle. Anladığım kadarı ile sizin sorununuz ve benimki aynı değil. Farklı bir cihazdan test yaptığınızda %0 çıkıyor ise maalesef bu konu hakkında bir bilgim yok.
/ Ufak bir güncelleme yapmak istiyorum. Şu an Polonya'dayım ve GeForce NOW'ı bir daha test etmek istedim. Alta sonuçların ekran görüntüsünü paylaşacağım. Türkiye'de yaşadığım hiçbir sorunu yaşamadım. Ne bir paket kaybı ne bir ekran pikselleşmesi. 5-6 saat kadar deneyimledim. Sağ tarafta ben Türkiye'deyken gelen uyarılardan 1 kere almadım. Sorunun Türkiye'deki alt yapılarda veya kurulan serverlarda olduğunu tekrar gözler önüne sermek istedim.

Selamlar, konunun üzerinden bayağı zaman geçmiş ama ben bir türlü oyun oynayamıyorum. Bir çözüm buldunuz mu? Ayrıca bende paket kaybı sorunuda var çözümünü biliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı