GeForce Now Türkiye'de bedava üyelik olacağı kesinleşti

Sanırsam ücretli üyelikte haftalık 10 TL olacak.
Bu şekilde olursa aylık 40 TL, yıllık 480 TL olur. GeForce Now'un sunduğu ayarlarda oyun oynatabilecek bir sistem almak yerine on yıllarca GeForce Now kullanılabilir olur. İnterneti iyi olana çok iyi bir alternatif. Bileşen olarak sağlam bir monitör alsa yeter.

Kimsenin dikkatini çekti mi yada farklı bir bilgi var mı bilmiyorum ama premium versiyonda uzatılmış oturum süresinden bahsediliyor. Bu sürenin ne kadar olduğu belirtilmemiş. Ben premium üyelik alacaksam istediğim zaman girip istediğim kadar oynamayı beklerim uygulamadan. Kelime oyunu yapılıyor gibi geldi bana.​

kimsenin dikkatini çekti mi ya da farklı bir bilgi var mı bilmiyorum ama Premium versiyonda uzatılmış oturum süresinden bahsediliyor. Bu sürenin ne kadar olduğu belirtilmemiş. Ben Premium üyelik alacaksam istediğim zaman girip istediğim kadar oynamayı beklerim uygulamadan. Kelime oyunu yapılıyor gibi geldi bana.​

6 saat diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin. Zaten o saatte dolduğunda tekrar girebiliyorsun.

Bu şekilde olursa aylık 40 TL, yıllık 480 TL olur. GeForce Now'un sunduğu ayarlarda oyun oynatabilecek bir sistem almak yerine on yıllarca GeForce Now kullanılabilir olur. İnterneti iyi olana çok iyi bir alternatif. Bileşen olarak sağlam bir monitör alsa yeter.
Normal GFN'de 6 aylık pakette 5 ay ödeniyordu. Benzeri olursa ucuza gelir yıllık.
Kimsenin dikkatini çekti mi yada farklı bir bilgi var mı bilmiyorum ama premium versiyonda uzatılmış oturum süresinden bahsediliyor. Bu sürenin ne kadar olduğu belirtilmemiş. Ben premium üyelik alacaksam istediğim zaman girip istediğim kadar oynamayı beklerim uygulamadan. Kelime oyunu yapılıyor gibi geldi bana.​
Normal olanı da öyle.
geforce-now-special-offer.jpg

Hocam mesela GFN'de Founders iseniz 6 saat oynayabilirsiniz.
Sonra çıkış yapıyorsunuz. Yine girebilirsiniz. İstediğiniz gibi de oynayabilirsiniz.

Şunu belirteyim: Parayı veren düdüğü çalar. Keriz yerine koyarlarsa hak ettikleri muameleyi de görürler tabii.

Hocam mesela GFN'de Founders iseniz 6 saat oynayabilirsiniz.
Sonra çıkış yapıyorsunuz. Yine girebilirsiniz. İstediğiniz gibi de oynayabilirsiniz.

Şunu belirteyim: Parayı veren düdüğü çalar. Keriz yerine koyarlarsa hak ettikleri muameleyi de görürler tabii.
Çıkış yapıp geri girebiliyorsam hemen neden süre kısıtlaması yaparlar? Dediğiniz gibi sistem iyi olmazsa zaten kullanışlı olmaz ama ben bir hayli yüksek kullanıcı sayısına ulaşacağını düşünüyorum.​

Çıkış yapıp geri girebiliyorsam hemen neden süre kısıtlaması yaparlar?​
Ben de süre kısıtlamasını anlamadım. Founders'ta 6 saat süre kısıtlaması vardı. Ama bir kişi ara vermeden 6 saat oynayamaz zaten. Mutlaka o süre içerisinde çıkış yapıp, tekrar girer.
Dediğiniz gibi sistem iyi olmazsa zaten kullanışlı olmaz ama ben bir hayli yüksek kullanıcı sayısına ulaşacağını düşünüyorum.
Kesinlikle. Fiyatı -söylenene göre- haftalık 10 TL olacakmış. Ben direkt olarak üyelik almayı düşünüyorum. Founders'a yanaşmamıştım. Fakat TR sunucuları cezbetti. Ping az, gecikme az, donma, FPS Drop gibi sorunlar yaşanmayacak en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı