Çözüldü GeForce NOW üzerinden AC Unity açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Caesar1

Decapat
Daha fazla  
GeForce NOW üzerinden AC Unity oyanamak istiyorum ancak girişte CD key istiyor Steam üzerinden aldım oyunu CD keye erişemiyorum nasıl çözerim?

Çözüm
Oyunlarıma da baktın mı?

Oyunlarım kısmı orası zaten hangi tarafa girersen diğer kısım mavi oluyor

Oyunlarıma da baktın mı?

1690051277291.png

Oyun detaylarına da girdim ancak herhangi bir şey yok

++ yardımcı olacak var mı bu nedir ya saçma sapan bi sorun oyunu almışım ancak hala key istiyor benden

Sorunu şu şekilde çözdüm: Ubisoft'un Discord sunucusunda destek talebi açtım bazı kişilerde bu sorunun çoğu kişide olduğunu ve henüz bir çözüm bulamadıklarını söylediler. Oyunu iade edip Epic Games üzerinden aldım ve sorunsuz girdi.
Ubisoft'un uygulaması yüklü mü bilgisayar da?

Evet Uplay yüklü (Ubisoft Connect)

Bir şey olmuyor döngüye giriyor (AC Unity ekranı geliyor hesabınıza başka konumdan erişildi hatası verip tekrardan giriş yapmanı istiyor giriş yapınca da aynı ekrana atıyor) Hesabımda sadece ben varım kontrol ettim şifreyi değiştim

Evet Uplay yüklü (Ubisoft Connect)

Bir şey olmuyor döngüye giriyor (AC Unity ekranı geliyor hesabınıza başka konumdan erişildi hatası verip tekrardan giriş yapmanı istiyor giriş yapınca da aynı ekrana atıyor)

Uplay'den veya Steam'den dijital olarak aldığın oyunların hiçbirinin CD-keyi gözükmüyor. Sadece kutulu olanlar.
Uplay'den CD-Key'e bakmak için: Sağ üstten profiline tıkla açılan pencerede Hesap bilgisi(Hesabınız güvenli) ibaresine tıkla.
Ardından açılan pencerede Oyunlarım kısmına gel. Oradan istediğin oyunun bilgisine ulaşabilirsin.

Bunu bir dene bakalım ne olacak.

Uplay'den veya Steam'den dijital olarak aldığın oyunların hiçbirinin CD-keyi gözükmüyor. Sadece kutulu olanlar.
Uplay'den CD-Key'e bakmak için: Sağ üstten profiline tıkla açılan pencerede Hesap bilgisi(Hesabınız güvenli) ibaresine tıkla.
Ardından açılan pencerede Oyunlarım kısmına gel. Oradan istediğin oyunun bilgisine ulaşabilirsin.

Bunu bir dene bakalım ne olacak.

1690050150537.png

Şöyle bir yer var CD keye erişemiyorum sağ tıklayınca vs

Oyunlarıma da baktın mı?

Oyunlarım kısmı orası zaten hangi tarafa girersen diğer kısım mavi oluyor

Oyunlarıma da baktın mı?

1690051277291.png

Oyun detaylarına da girdim ancak herhangi bir şey yok

++ yardımcı olacak var mı bu nedir ya saçma sapan bi sorun oyunu almışım ancak hala key istiyor benden

Sorunu şu şekilde çözdüm: Ubisoft'un Discord sunucusunda destek talebi açtım bazı kişilerde bu sorunun çoğu kişide olduğunu ve henüz bir çözüm bulamadıklarını söylediler. Oyunu iade edip Epic Games üzerinden aldım ve sorunsuz girdi.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı