GeForce Now vs internet Cafe

Merhaba,

Arkadaşlar farklı yerlerde internet Cafe'nin avantajlarından bahsedip Google Now gibi güzel bir kuruluşu gömmüşler. Ben de size objektif bir biçimde ikisinin kıyaslamasını yapmak istiyorum.

İlk olarak fiyatı aylık 75₺ fakat 3 aylık yaparsanız, aylık 50₺ bence gayet ideal. (fiyat makul)

Evlerde zaten internet var onu bütçe içerisine eklemiyorum.

Ayrıca internet Cafe'lerin çoğundaki gibi saygısız insanlarla muhatap olmuyorsunuz bu sistem sayesinde, evinizde konforlu bir şekilde oyununuzu oynuyorsunuz. Hatta telefonunuz aracılığıyla nerede olursanız olun oyun oynayabiliyorsunuz. (portatif)

Bir diğer unsur da hijyen, internet Cafe'lerde başkasının ellediği şeylere ellemek kötü bir his, özellikle şu an corona varken.

Ayrıca GPU veya CPU' nuza yük binmeyeceği için elektrik faturası da çok gelmeyecek.

50₺ verip konforlu bir şekilde oyunları yüksek ayarlarda oynamak bana mantıklı geliyor.

RTX sistem toplamaya kalksanız aylık 50₺ kenara atsanız hadi 100₺ diyelim. Bu 8 yıldan fazla bir süre yapıyor, ayrıca içerisinde bazı oyunlar da veriliyor.

İnternet kafeye gelecek olursak saatlik 2₺ deseniz ve günde 3 saat oynarsanız. 6₺ günlük ve aylık 180₺ vermeniz gerekir, milletin ter kokusu, küfürleşme ve bağrışmalarını çekmek de içerisinde. Ayrıca oyunu oynamak için internet Cafe'nin açık olması gerekecek, sabah uyanıp yatağında oyun oynamak varken internet Cafe'ye gitmek mantıksız.

Bu sistem internet cafeciliği bitiren bir adım fakat yapacak bir şey yok.
 

arselando

Centipat
Katılım
17 Ekim 2019
Mesajlar
442
Çözümler
2
Evde mutfak sandalyesi sürekli biri bir şey mi dedi rahatsız edecek mi hissi mi yoksa İnternet kafede Rahat koltukta büyük monitörde rahatça oynamak mı? Seçmek zor olmasa gerek. 70 TL verilmez.
 
KS
smithblacksmith

smithblacksmith

Hectopat
Katılım
14 Nisan 2017
Mesajlar
502
Makaleler
7
Edit: Oyunlar paralıymış o yüzden internet Cafe kazandı.

Global versiyon + oyun kiralamak daha mantıklı.

Ya da internet kafe ama Turkcell paketi kötü.
 
Yukarı