GeForce NOW vs kasa toplamak

Kapanma ihtimali var derken kesin kapanacak demek istemedim. Sürekli açık olacağının bir garantisi yok.

Ben de şöyle düşünüyorum NVIDIA'nın kendi ayağına sıkacağını düşünmüyorum çünkü NVIDIA asıl parayı GPU'lardan kazanıyor. Eğer NVIDIA GeForce NOW satışının önünü alamazsa ya fiyat artışına gidecek ya da sunucuları kapatacaktır diye düşünüyorum. Eğer fiyat artışına giderse 5€, 12€ gibi rakamlara çıkarsa GeForce NOW yavaş yavaş bitebilir bu sadece benim düşüncem.

PC'nin yerini hiçbir zaman tutamaz bence PC çok daha kapsamlı olduğu için. Hikaye tabanlı oyunlarda iyi bir sisteme sahip olmayan insanlar için güzel olabilir fakat rekabetçi oyunlarda PC ile aynı performansı vereceğini sanmıyorum. Aynı zamanda bünyesinde her oyunu bulundurmadığını biliyorum. Sunucuların aktif olacağı saatler, bakım saatleri, sorunlar gibi şeyler can sıkabilir zamanla. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Herkese iyi akşamlar dilerim.

Ben de şöyle düşünüyorum NVIDIA'nın kendi ayağına sıkacağını düşünmüyorum çünkü NVIDIA asıl parayı GPU'lardan kazanıyor. Eğer NVIDIA GeForce NOW satışının önünü alamazsa ya fiyat artışına gidecek ya da sunucuları kapatacaktır diye düşünüyorum. Eğer fiyat artışına giderse 5€, 12€ gibi rakamlara çıkarsa GeForce NOW yavaş yavaş bitebilir bu sadece benim düşüncem.
Ben o açıdan düşünmüyorum bugün çıksa 1 milyon salt kullanıcı olsa misal ayda 30 liradan fiyat koysa fiyatları ne kadar bilmiyorum üyeliğin 30 milyon tl gibi bir para eder gerisini siz düşünün ki bu rakam çok daha artar bu arada kullanıcı anlamında. Nvidia'nın destek verdiği her oyunu kendi bünyesine katar lakin kullanıcı başına bu denli güçlü sistemleri ve sunucuları kurmak büyük meblağlara bedel olur yani belirli bir kullanıcı grubuna hitap eder sadece. Aslında ben bir bit yeniği vardır diye düşünüyorum nasıl dünyada petrol bitmeden yeni nesil enerji kaynaklarına sahip araçlar piyasaya girmiyor ise burada da o iş olacak çünkü sadece oyun ve donanım kısmından pek çok insan ekmek yiyor hepsini baltalamak olur en başta amd.

Her ay sürüyle kullanıcıdan 10 dolar almak mı yoksa bir kullanıcıdan 200 dolar almak mı? :D

Geri
Yukarı