GeForce Now Witcher 2 Türkçe yama yapma

@SemihX1 GeForce Now'da Witcher 2'yi açınca direkt oyun mu açılıyor? Steam ekranı açılıp oyunu indirdiğin ekranın da gelmesi gerek. Eğer hızlı olursan kütüphaneyi de açabiliyorsun.
Hocam şimdi geforce now da oyunu açınca altta steam sekmesi çıkıyor tıklıyorum kütüphane de açılıyor yani ben geforce now dan başlat dediğim için steam da başlat dememe gerek kalmıyor,kendisi açılıyor ve steam de oyunun açıldığı gösteriliyor hocam orda ise ayarlar yerel dosyalar demeden oyun direk hızlıca açılıyor bu hızla alakalı bir şey değil ki hocam ayarlara tıklıyorum geç açılıyor oyun açıldığı için açıldığı anda oyun başlıyor shift tab yapıyordum oyunda çıkmaya zorla diyorum gene aynısı yapıyorum olmuyor ondan dolayı geforce now dan steam'i açmak gerek bende de arama kısmına steam yazdığım halde çıkmıyor hocam steam oyunları çıkıyor halbuki hesap premium(nivida) steam ile senkronizasyon da yaptım steam oyunları'da var nvidia kütüphanemde çıkmıyor işte hocam dediğim gibi altta sekme var ama işte nafile başkaların da arama yerine steam yazınca steam çıkıyor bende neden çıkmıyor acaba java script ile onu açabilir miyiz ? eba veya zoom da olduğu gibi bir link yapıştırmak fln ? bence saçma bu dediğim gibi işte böyle hocam dosya bütünlüğü kontrol ettirmeden launcher ekranı gelmiyor ve witcher 2 de launcher ekranı var hocam mount and blade warband da olduğu gibi o launcher ekranından ayarlayabiliyoruz dili.
@SemihX1 GeForce Now'da Witcher 2'yi açınca direkt oyun mu açılıyor? Steam ekranı açılıp oyunu indirdiğin ekranın da gelmesi gerek. Eğer hızlı olursan kütüphaneyi de açabiliyorsun.
bu dediğiniz şey witcher 3 de var aç diyorum geforce now da oyunu direk başlatmıyor oyna ekranı var ordan ayarlara erişebiliyorum fakat witcher 2 de başlat dediğim de steam alt sekmede kalıp direk başlatılıyor :(

Hızlıca oyuna geçiyorsa GeForce Now'dan hiç oynamadığın oyunu aç. O yükleme ekranı geldiğinde kütüphanene gel Witcher 2'yi seçip launcherini aç. Bunları yapmak için muhtemelen süren yeter.

Hızlıca oyuna geçiyorsa GeForce Now'dan hiç oynamadığın oyunu aç. O yükleme ekranı geldiğinde kütüphanene gel Witcher 2'yi seçip launcherini aç. Bunları yapmak için muhtemelen süren yeter.
nasıl yani hocam şöyle bir şey var bu aynı şey witcher 3 de var witcher 3 oyna diyorum steam kütüphanesi duruyor ilk açtığımda indire tıkladım ve anında indi sonrada ise ayarlara fln erişebiliyorum 2. açışımda yani witcher 3 de açtığım da oyun direk açılmıyor steam kütüphane'de bende hem witcher 2 hem witcher 3 var.Ama steam kütüphanesin'de tek witcher 3 var nedense sonra gittim mağazaya witcher 2 yazdım ve çıktı oyun bende var olarak gösterdi ama kütüphane'de yok oyunu oyna dedim ve platform hatası aldım platform uygun değildir steam desteğe başvurun diye bunu şuan tek witcher 3 de denedim ki başka oyunlarda'da aynısı olacak muhtemenelen işte hocam dediğim gibi hem kütüphane'de gözükmüyor hem mağaza da platform hatası veriyor.Yani ben ne kadar hızlı olursam olayım dosya bütünlüğü olmuyor.Sizde arama yerine steam yazınca çıkıyor mu ? Steam , witcher 3 denedim zaten platform hatası verdi.

size örnek videolar atıcağım örnek 1 :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

örnek 2 :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1.ci videoda kişi otomatik türkçe oldu diyordu yorumlarda dediğim gibi dil zaten launcher ile değiştiriliyor örnek 2 de ise zaten launcher ile dil değiştirildiğini söylemiş.

Nvidia geforce now da sağ üstte bildirim gönder yeri var oraya türkçe bir şekilde steam yazdığım halde çıkmıyor diye yazdım.Onlara öyle bir geri bildirim gönderdim türkçe bir şekilde.

Çok garip. Bende Steam yazınca bir şey çıkıyor muydu hatırlamıyorum. GeForce Now'u açıp kütüphanenden Witcher 2'yi kaldırır mısın? Böyle yapınca oyun ve Steam sıfırlanıyordu ve tekrar indirmeye başlıyordu diye biliyorum. Eksik dosya indirdiğinden ayarlarını değiştirmene izin vermiyor olabilir.

Şimdi baktım da aramaya Steam yazınca çalıştırılabiliyor, GeForce Now'u kaldırıp tekrar yükle.

Çok garip. Bende Steam yazınca bir şey çıkıyor muydu hatırlamıyorum. GeForce Now'u açıp kütüphanenden Witcher 2'yi kaldırır mısın? Böyle yapınca oyun ve Steam sıfırlanıyordu ve tekrar indirmeye başlıyordu diye biliyorum. Eksik dosya indirdiğinden ayarlarını değiştirmene izin vermiyor olabilir.
deniyorum hocam.

Şimdi baktım da aramaya Steam yazınca çalıştırılabiliyor, GeForce Now'u kaldırıp tekrar yükle.
ya hocam olmuyor ya deliriceğim ya csgo üzerinden başlattım gene platform hatası verdi csgo da direk başlamadı büyük ekrana aldım steam i orda witcher 3 çıktı ama 2 çıkmadı orda çıkan witcher 3 de windows da desteklenmiyor dedi :( delireceğim hocam bune ya şuan arkada açık witcher 2 o dosya bütünlüğünü yapamıyorum oyunu durdur dediğim anda geforce now kapanıyor shift tab oyun çıkmaya zorla dada gene oyun kapanıyor en az 30 saniye lazım 3 saniye dayanıyor sonra kapanıyor hocam bune ya geforce now a geri bildirim attım türkçe bir şekilde 1 gün önce steam çıkmıyor diye ne bir mail geldi ne başka birşey.

sende çıkıyor mu ? steam yazınca bende niye çıkmıyor hesap premium oyunlar senkronizasyonlu saçmalık ötesi bir şey ya kanser oldum kaç gündür :( bir oyunu türkçe yapamadım oyun da orijinal dilde türkçe olduğu halde açılırken preparing launcher diyor bide geforce now da sanırsam launcher ı kendisi ayarlıyor daha doğrusu steam üzerinden açılıyorya steam da öyle diyor :(

hocam deniyeceğim yalnız bu arada bir şey keşfettim başka arkadaşlar da bilsin shift tab basınca 3.seçenekte oyundan çıkmaya zorlanın üsttünde ki seçenekte kontroller var ona tıklıyorum ve kontroler bulunamadı ekranı geliyor o ekranı kapatınca alt tab mantığıyla steam ekranı açıldı ordan oyuna tıkladım hocam oyunu kaldır dedim kalkmadı dosya bütünlüğü de olmadı çünkü oyun arkada açıktı dipnot olsun dedim bu arada hocam deniyeceğim hemen inşallah olur.

hocam şimdi geforce now kütüphane deki bütün oyunları sildim 1 geforce now hesabımdan çıkış yaptım 2 geforce now ı sildim 3 geri yükledim 4 ilk başta steam arattım ve 1 saniyeliğinede olsa steam göründü ama sonra nedense kayboldu :( bende anlamadım sonra gittim nvida hesabımda oturum açtım oyunları senkronizasyon yaptım gene steam yazdım ve çıkmadı acaba alt taraflarda bir yerlerde mi steam ? sence 1 saniyeliğine çıkmıştı ama hemen geri gitti bu arada bunu oturum açmadan önce yaptım.

hocam şimdi steam yazdım ve bütün çıkan sonuçlara baktım geforce now ın steam da desteklediği bütün oyunlar var ama steam yok bütün listeyi baştan aşağıya kaydırdım sence napayım baştan silip yeniden yüklüyüp steam gördüğüm ilk yerde mi açsam bıktım ya :( herkes de çıkıyor bende niye çıkmıyor saçmalık ötesi birşey.

aga yaptım aga yaptım şuan çok mutluyum geforce now dan oyunu açtım preparing launcher denen yeri kapattım ve kütüphane açıldı orda oyunu başlat tuşu vardı dosya bütünlüğü yaptım ve launcherı açtım Allahım çok mutluyum şuan :) uğraşıyorum kaç saattir şimdi oyunu türkçe oynayacağım. KONU KİLİT.

sana da yardımların için teşekkür ederim.

aga selamlar tekrardan bozuldu ya nvidia geforce now canlı destek için 15 dakika bekledim ama yine de yararı olmadı aga gene steam yazınca çıkmıyor ya ve preparing launcher kapatıyorum kapanmıyor aga ağlıcam ya
@Yamete Kudasai hocam olmadı ya ilk defasında yaptım preparing launcher ilk seferde kapandı 2.ci seferde kapanmadı ya

Aga ne yapabilirim mecburen preparing Launcher ekranı tam geldiği sırada kapatma düğmesine tam hizalı bir şekilde makro ile baskmak gerek ancak öyle duruyor ve bu da maalasef zor daha kola bir çözümü var mıdır sence?

Bilgisayarın witcher 2yi açamayacak kadar kötü mü?

Witcher 2yi geforce now a girmeden aç, launcherdan dili seç, çık. Geforce nowdan bir dahaki girişinde seçtiğin dil ile başlayacaktır oyun.

Bilgisayarın Witcher 2'yi açamayacak kadar kötü mü?

Witcher 2'yi GeForce Now'a girmeden aç, Launcher'dan dili seç, çık. GeForce Now'dan bir dahaki girişinde seçtiğin dil ile başlayacaktır oyun.

Hocam öncelikle Intel Core i3-3110M 2.40 GHz, 4 GB DDR 3, GeForce GT 630M 1GB, Intel HD Graphics 4000, en düşük ayarlarda bile kasıyor. Senin dediğin şeyi yapmam için hocam Steam'i yükleyip oyunu yüklemem mi lazım? Bende Witcher 2 yüklü değil ama GeForce Now sistemin de otomatik yüklü Steam'den mi yüklemem lazım? Sorun bence işletim sistemin de Windows 8.1 Professional Build 9600 sürüm 6.3 orijinal bir ISO kullanmaktayım. Ama hala anlamadım. Steam ile senkronizasyon da yaptım hesap da Premium. 64 Bit bu arada.

Başka çözüm gelmiyor aklıma.

Şimdi hocam her dakika preparing Launcher kapanmıyor ki yarım saniyelik bir süre içinde tıkladın tıkladın tıklamadın gitti GeForce Now'da oyunu kapatıp baştan açman lazım hatta belki sıra beklemen lazım. Hatta diyelim ki sıra yok art arda yapınca GeForce Now hata veriyor bekleyin 1-2 dakika diye çok gir çık yaptın diye. Sistemi formatladım şimdi hocam sorun gene aynı sorun. Windows 8.1 Professional 64 Bit Build 9600 sürüm 6.3 orijinal ISO. Anlamadım :( ekran kartı driverlar falan hepsi güncel.

Hocam öncelikle Intel Core i3-3110M 2.40 GHz, 4 GB DDR 3, GeForce GT 630M 1GB, Intel HD Graphics 4000, en düşük ayarlarda bile kasıyor. Senin dediğin şeyi yapmam için hocam Steam'i yükleyip oyunu yüklemem mi lazım? Bende Witcher 2 yüklü değil ama GeForce Now sistemin de otomatik yüklü Steam'den mi yüklemem lazım? Sorun bence işletim sistemin de Windows 8.1 Professional Build 9600 sürüm 6.3 orijinal bir ISO kullanmaktayım. Ama hala anlamadım. Steam ile senkronizasyon da yaptım hesap da Premium. 64 Bit bu arada.

Evet. Sorun düşündüğün gibi çözülemeyecek bir sorun değil. Launcher'dan başka oyunu aç açılan pencereden dili değiştir falan boşuna uğraşmışsın açıkçası. Bir de yamadan bahsetmişsin ama Türkçe yamaya gerek yok ki, oyunun içinde Türkçe dil seçeneği var zaten.

Yapacağın şey şu: Steam'i indir>Steam kütüphanendeki Witcher 2'ye sağ tıkla>özellikler>dil seçeneğinden türkçeyi seç. GeForce Now'dan bir dahaki girişinde oyun Türkçe başlatılır böylece.

Ya da Steam'i indir>Witcher 2'yi bilgisayarına kur>oyunu açıp dili Türkçe seç. Yaptığın tercih Steam'e kaydedilecek>GeForce Now'dan bir dahaki girişinde oyunun dili Türkçe olarak başlatılacak.

Evet. Sorun düşündüğün gibi çözülemeyecek bir sorun değil. Launcher'dan başka oyunu aç açılan pencereden dili değiştir falan boşuna uğraşmışsın açıkçası. Bir de yamadan bahsetmişsin ama Türkçe yamaya gerek yok ki, oyunun içinde Türkçe dil seçeneği var zaten.

Yapacağın şey şu: Steam'i indir>Steam kütüphanendeki Witcher 2'ye sağ tıkla>yönet>dil seçeneğinden türkçeyi seç. GeForce Now'dan bir dahaki girişinde oyun Türkçe başlatılır böylece.

Ya da Steam'i indir>Witcher 2'yi bilgisayarına kur>oyunu açıp dili Türkçe seç. Yaptığın tercih Steam'e kaydedilecek>GeForce Now'dan bir dahaki girişinde oyunun dili Türkçe olarak başlatılacak.

Hocam kusura bakma geç geldim pardon hocam ilk başta Steam'i indirip kütüphane'den değiştirmeyi deneyeceğim olmazsa 2.ci seçeneği deneyeceğim teşekkür ederim yanıt verip cevaplandırdığınız için. İnşallah olur.

Yapacağın şey şu: Steam'i indir>Steam kütüphanendeki Witcher 2'ye sağ tıkla>özellikler>dil seçeneğinden türkçeyi seç. GeForce Now'dan bir dahaki girişinde oyun Türkçe başlatılır böylece.

Hocam seçenek 1'de dediğinizi yaptım oyun ne kadar orijinal olsa da orada Türkçe hariç bütün diller var :( . Hocam peki bu NVIDIA GeForce Now'da kayıt olur değil mi yani oyuna boşu boşuna indirmeyelim. NVIDIA GeForce Now'da başlattığın da direk Launcher bile açılmıyor ki ayarları aktif eder mi onu da bilmiyorum. Neyse ben Witcher 2'yi indirip dosya bütünlüğü ile Launcher dilini Türkçe yapacağım olmazsa size dönerim umarım olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı