GeForce NOW Witcher 3'ü indiriyor

466609

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, GFN'de çok fazla oyun oynadım ama Witcher 3'e girmek istediğimde indirme yapıyor.

1630085111636.png

Şu an indirme devam ediyor ama her girdiğimde böyle mi olacak?

İlk girmenizde indirme yapar fakat bu kısa sürer fazla bekletmez zira oyunu oynandığınız ana bilgisayara yükler.
İkinci ve sonraki girişlerinizde tekrar yükleme yapar mı bilmiyorum.

Aynı sorun bende de var. Witcher 3 sanki GFN'de indirilmemiş gibi duruyor. Oyun açılınca Steam sayfası geliyor ve oyna değil yükle yazıyor.

İlk girmenizde indirme yapar fakat bu kısa sürer fazla bekletmez zira oyunu oynandığınız ana bilgisayara yükler.

Bir oyuna güncelleme gelince bile hemen bakıma alıp oynamaya kapatıyorlar. Ama Witcher 3'ün indirmesini bile biz yapıyoruz. Bence hiç normal değil.

Bir oyuna güncelleme gelince bile hemen bakıma alıp oynamaya kapatıyorlar. Ama Witcher 3'ün indirmesini bile biz yapıyoruz. Bence hiç normal değil.
Az önce bu oyuna erişiminiz yok diye oyundan attı. İndirme tam bitiyordu ama attı.

Oyun iniyordu. Az kalmıştı ama Steam platformunda bu oyuna erişiminiz yok dedi ve attı.

Geri
Yukarı