GeForce NOW Witcher 3 performansı nasıl?

ankara ronaldo

Hectopat
Daha fazla  
GeForce NOW satın almayı düşünüyorum o yüzden bugün denemeye karar verdim. 50Mbps internete sahibim ve modeme kabloyla bağlandığımda 80Mbps'e kadar çıkabiliyor. Sorum şu fotoğrafta gördüğünüz kalite normal mi? Bedava sürüm olmasının etkisi var mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (29).png
    Ekran Görüntüsü (29).png
    2,1 MB · Görüntüleme: 58
  • Ekran Görüntüsü (28).png
    Ekran Görüntüsü (28).png
    2,1 MB · Görüntüleme: 59
  • Ekran Görüntüsü (27).png
    Ekran Görüntüsü (27).png
    1,5 MB · Görüntüleme: 52
  • Ekran Görüntüsü (26).png
    Ekran Görüntüsü (26).png
    1,3 MB · Görüntüleme: 54
GeForce NOW kullanan biri olarak söylüyorum kesinlikle iyi ve sınırsız internet varsa çok iyi iş görür. Kalite doğrudur ancak ücretsiz sürümde öyle midir bilmem. Ücretsiz sürümü de pek tavsiye etmem mümkünse Premium alın.

GeForce NOW kullanan biri olarak söylüyorum kesinlikle iyi ve sınırsız internet varsa çok iyi iş görür. Kalite doğrudur ancak ücretsiz sürümde öyle midir bilmem. Ücretsiz sürümü de pek tavsiye etmem mümkünse Premium alın.
Hocam teşekkürler cevap için. Yakın zamanda satın alacağım ücretli sürümü sizde de hafiften görüntü kalitesinde düşmeler gerçekleşiyor mu ?

FPS ölçebiliyorsanız, daha iyi yardımcı olabiliriz diye düşünüyorum. Bu görüntüler üzerinden yorum yapmak zor.
Hocam bilgisayar konusunda acemiyim de dediğiniz işlemi nasıl yapabilirim?

Hocam teşekkürler cevap için. Yakın zamanda satın alacağım ücretli sürümü sizde de hafiften görüntü kalitesinde düşmeler gerçekleşiyor mu ?

Hocam bilgisayar konusunda acemiyim de dediğiniz işlemi nasıl yapabilirim?

Ben kendim AMD'nin yardımcı yazılımını kullanarak görüyorum ama. Senin için şöyleymiş durum:​

Windows 10 Programsız FPS Görme Nasıl Yapılır?​

• Windows + G tuşlarına basarak Game Bar'ı açın.
  • Açılan panelden Performans kutucuğunu bulun.
  • Soldaki menüden FPS sekmesine tıklayın.
  • Sağdaki ekrandan Erişim İste butonuna basın.
  • Gelen uyarı penceresindeki Evet butonuna tıklayın.
veya

En İyi FPS Gösterme Programları Neler?

• MSI Afterburner
  • Fraps
  • GeForce Experience

Geri
Yukarı