Yazılım GeForce NOW yaz kampanyası!

Kampanya şu şekilde, sınırlı stok son indirim tarihinden önce bitme ihtimali çok yüksek. Kampanya 16-22 Haziran arası geçerli. Yakın tarihlerde tüm Xbox oyunları GeForce NOW'a gelecek ve çok büyük ihtimal gelecek oyunları Game Pass sahipleri oynayabilecekler.

1 aylık => 120₺
3 aylık => 290₺
6 aylık => 475₺

Eki Görüntüle 1824994

Game Pass + GFN haberi de şu şekilde;

Eki Görüntüle 1824998
2 hafta önce 450tl ödeyen ben 🥺. Peki kod olarak alabiliyor muyuz?

Merak ettiğim bur mevzu var, her ne kadar Türkiye de açık olmamasına rağmen Xbox'un kendi Cloud servisi var, Game Pass alınca kütüphanenin çoğunu oynayabiliyorsunuz, Xbox kendi hizmeti dururken neden GeForce NOW'a böyle bir izin versin ki?

Nedeni basit.
1. Xbox Cloud'un o kadar iyi değil. İnternet hızın çok iyi olsa bile takılmalar oluyor.
2. Xbox Cloud altyapı olarak her yerde yok. Ulaşımı kısıtlı. GFN neredeyse her ülkede kolu olduğu için bunu yapmışlardır.
3. En önemlisi de Blizzard satın alımı ile ilgili. Her şeyde tekelleşmediğini göstermek için anlaşma yaptılar. Sırf bunun yüzünden aylardır satın alma işlemi gerçekleşmiyor.

Son düzenleme:
2 hafta önce 450TL ödeyen ben 🥺. Peki kod olarak alabiliyor muyuz?

Nedeni basit.
1. Xbox Cloud'un o kadar iyi değil. İnternet hızın çok iyi olsa bile takılmalar oluyor.
2. Xbox Cloud altyapı olarak her yerde yok. Ulaşımı kısıtlı. GFN neredeyse her ülkede kolu olduğu için bunu yapmışlardır.
3. En önemlisi de Blizzard satın alımı ile ilgili. Her şeyde tekelleşmediğini göstermek için anlaşma yaptılar. Sırf bunun yüzünden aylardır satın alma işlemi gerçekleşmiyor.

Ben destek ekibine ulaştım mail attım kod olarak alım yok. Sadece o paketler geçerli.

1- için kendi fikrimi söylemek isterim, bayağıdır xCloud kullanıyorum. Türkiye'de olmama rağmen hiç sorun yaşamadım. Cloud teknolojileri arasında en başarılısı GeForce NOW'dan bile iyi olduğunu düşünüyorum. İnternet sömürmesi falan da yok. Pikselleşme ve bulanıklık için yeni bir teknolojileri var adı +Boost bir şeydi galiba ona tıklayınca görüntüler çok daha güzel oluyor.

Ben destek ekibine ulaştım mail attım kod olarak alım yok. Sadece o paketler geçerli.

1- için kendi fikrimi söylemek isterim, bayağıdır xCloud kullanıyorum. Türkiye'de olmama rağmen hiç sorun yaşamadım. Cloud teknolojileri arasında en başarılısı GeForce NOW'dan bile iyi olduğunu düşünüyorum. İnternet sömürmesi falan da yok. Pikselleşme ve bulanıklık için yeni bir teknolojileri var adı +Boost bir şeydi galiba ona tıklayınca görüntüler çok daha güzel oluyor.

VPN'mi kullanıyorsun? Ben VPN ile bağlandığımda çok fazla ping oluyordu ve ara ara takılmalar oluyordu.

2 hafta önce 450TL ödeyen ben 🥺. Peki kod olarak alabiliyor muyuz?

Nedeni basit.
3. en önemlisi de Blizzard satın alımı ile ilgili. Her şeyde tekelleşmediğini göstermek için anlaşma yaptılar. Sırf bunun yüzünden aylardır satın alma işlemi gerçekleşmiyor.

Hocam her iki sistemi de kullanmış biriyim, xCloud da neredeyse hiçbir sorun yaşamadım, hatta daha bile iyiydi diyebilirim.

Uff çok ucuzmuş buna para vermem ben aga remote play i acarım daha iyi.

Hocam Steam remote playdan bahsediyorsunuz sanırım, bende kullanmayı denedim ancak bende çok fazla takılma yaşanıyor, siz özel bir işlem yaptınız mı yoksa olduğu gibi mi kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı