GeForce NOW'a Valorant neden gelmedi?

ırmakovski

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim arkadaşlarımın sistemleri pek iyi değil ve beraber Valorant oynayamıyoruz.

Aklımıza GeForce NOW geldi, baktık ama Valorant yokmuş. Bir bilginiz var mı?

GeForce NOW düzgün çalışmıyor ki oyun seçesin. İstanbul'un göbeğinde oturuyorum 85-90 download, 8 uploadım var. 12 megabayt ile indirme yapabiliyorum fakat ne hikmetse GFN'da 14Mbps üzerini görmüyor, donmaktan kasmaktan piksel piksel olmaktan oynanmıyor. Avrupa sunucularındayken cayır cayır oynuyordum.

Riot'un kendi hile koruma sistemi yüzünden olduğu söyleniyor genellikle. GeForce NOW'ın Reddit kanalında vs. bu şekilde söyleniyor ki mantıklı da. Ama geçen haftaya kadar EA oyunlarının GeForce NOW'a gelmesi de çok düşük bir ihtimaldi sonra anlaşma sağlandığını ve BF ve diğer EA oyunlarının GeForce NOW'a geldiğini gördük yani şu an için Valorant GeForce NOW üzerinden oynanamıyor maalesef. Ama ileride ne olur bilinmez.

Ban ve Ceza sistemleri yüzünden olabilir. Valorant "VanGuard" adında hilelerden tamamen koruma sağlayan bir sistem olarak geliştirilmiş. GeForce'de bunu ayarlayamamıştır. Uzun zamanlarını alabilir. Belki bi' süre sonra gelir.

Geri
Yukarı