GeForce Now'da ARK: Survival'e giremiyorum

İşletim sistemi
Windows 7

Ölüler Görür

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba;
Bu ay içerisinde GeForce Now'ı sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Dün Steam'dan Ark: Survival Evolved almıştım oyuna. Sorunsuz bir şekilde girdim, fakat sonrasında bana bole bir yazı gösterip durdu ve oyuna giremedim. Bir bildiğiniz varsa söylerseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    142,6 KB · Görüntüleme: 185
Merhaba;
Bu ay içerisinde GeForce Now'ı sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Dün Steam'dan Ark: Survival Evolved almıştım oyuna. Sorunsuz bir şekilde girdim, fakat sonrasında bana bole bir yazı gösterip durdu ve oyuna giremedim. Bir bildiğiniz varsa söylerseniz sevinirim.
Birçok oyuna sezon güncellemesi geldi. Optimize etmek için yaptılar. Sizin oynadığınız oyun buna dahil mi bilmiyorum.

Sezon güncellemeleri geliyor bir çok oyuna bugünlerde. Ark için bir şey diyemeyiz ama muhtemelen bundan ibaret. GeForce Now sunucuları güncellemelerini tamamlayınca oynamaya hazır hale gelecektir. Yüzlerce sunucu var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı