GeForce NOW'da Battlefield 1 "too many computers have accessed" hatası

Utku Baydoğan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben oyunu arkadaşımdan deneme için ödünç almıştım ve GeForce NOW üzerinden oyuna girdim 1-2 saat rahatlıkla oynadım tekrar girmek istediğimde ise bana too many computers have accessed hatası verdi ve ben bunun nedenini bilmiyorum.

Merhaba ben oyunu arkadaşımdan deneme için ödünç almıştım ve GeForce NOW üzerinden oyuna girdim 1-2 saat rahatlıkla oynadım tekrar girmek istediğimde ise bana too many computers have accessed hatası verdi ve ben bunun nedenini bilmiyorum.

Arkadaşın giriş yapıyor olabilir mi?

Tam bilmiyorum ama sanırım GeForce NOW ile oynarken sürekli farklı bilgisayara bağlandığından böyle bir hata alıyor olabilirsin.

@Utku Baydoğan EA in kötü sistemi yüzünden 2 kere girebiliyoruz sadece. Aynı hatayı bende alıyorum 10 ila 24 saat beklemen lazım tekrar girebilmek için günlerdir araştırıyorum ama bunu de-aktive etmek için bir yöntem bulamadım.

@Utku Baydoğan EA in kötü sistemi yüzünden 2 kere girebiliyoruz sadece. Aynı hatayı bende alıyorum 10 ila 24 saat beklemen lazım tekrar girebilmek için günlerdir araştırıyorum ama bunu de-aktive etmek için bir yöntem bulamadım.
Peki ya bunun Steam versiyonu da aynı mi yani ondan girince de aynı problem yaşanıyor mu

Herkes bunu yaşıyor şu an. EA'nin saçma güvenlik politikası yüzünden 24 saat içinde sadece 2 farklı bilgisayardan oturum açabiliyoruz. Bu olay Apex'in ilk Gefoce NOW zamanlarında da olmuş. Çözülmesi 6 ayı bulmuş ama çözülmesi de çok zor bir sorun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı