GeForce NOW'da CS2 nasıl girilir?

GeForce NOW da tekrar indirmen gerekir çünkü GFN farklı sanal makine üzerinden çalışıyor.

Onu biliyorum da acaba bir ihtimal. Avrupa tarafında da cidden şikayet her dakika geliyor kontrol ettim bende. Sanırım CS:GO ayarlarından DLC tarafında CS2 güncellemesini kapatmak varmış. Ama hesabından kalıcı kaldırıyor sanırım. 2-3 gün bekleyelim muhtemelen yakında gelir GeForce NOW'a güncelleme.

Onu biliyorum da acaba bir ihtimal. Avrupa tarafında da cidden şikayet her dakika geliyor kontrol ettim bende. Sanırım CS:GO ayarlarından DLC tarafında CS2 güncellemesini kapatmak varmış. Ama hesabından kalıcı kaldırıyor sanırım. 2-3 gün bekleyelim muhtemelen yakında gelir GeForce NOW'a güncelleme.
Kalıcı kaldırmıyor.

Geforce nowda csde başka hesabın varsa ilk ona gir fakat cs2 güncellemesini isteme. Geforce nowu kapatmadan csyi kapat diğer hesaba geç indirmeyi rahatlıkla yapabiliyorsun. İndirmeyi yaptıkdan sonra normal csyi seç cs2 açılmıyor.

Benim rank kapalı diye gelmemiş galiba, bir el atsam rankı açsam gelir mi? Seçkin hesap. O kadar da indirdim hala gelmemiş.
Bir el rank atıp rankınızı açtığınızda davet gelir

Cloud sistemlere biraz geç gelebilir Boosteroid de aynı şekilde daha oynanılmıyor.
Boosteroid kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız bir kaç sorum var. Oyunlarda ping nasıl ve deneme sürümü gibi bir şeye erişebiliyor muyuz? Boosteroid kullanmak istiyorum ama deneme sürümü gibi bir şey var mıdır GFN gibi yarım saat oynayabiliyor muyuz para ödemeden?

Yeni konular

Geri
Yukarı