GeForce NOW'da CS2 nasıl girilir?

1693576416860.png

Şuan deniyorum olursa yazacağım.

İlk öncelikle internetimi belirtiyim ona göre aklında bir fikir oluşsun 80 download 10 da uploadım var ve çok rahat bir şekilde oynayabiliyorum. Microsoft Edge ile oynuyorum çünkü diğer tarayıcılara göre daha stabil çalışıyor uygulaması da var ama ben sevmiyorum ve maalesef deneme sürümü yok en ucuz şu anda sanırsam SteelSeries kod veriyor Boosteroid için yüzde 50 indirimle 5 euroya yani 150TL'ye geliyor öyle alabilirsin. İnternetin iyiyse gayet iyi çalışan bir sistem bence ben 3 ay falan kullandım toplamda Arkham knigh, God of War, RDR2 gibi oyunları hep buradan oynadım sorun yaşamadım.

Downloadım 25 uploadım 5 muhtemelen ping olacak bende keşke girip deneme şansı verseydiler. Hogwarts Legacy, RDR2, GoW, Final Fantasy gibi oyunları oynamak istiyordum.

Son düzenleme:
Geforce nowda csde başka hesabın varsa ilk ona gir fakat cs2 güncellemesini isteme. Geforce nowu kapatmadan csyi kapat diğer hesaba geç indirmeyi rahatlıkla yapabiliyorsun. İndirmeyi yaptıkdan sonra normal csyi seç cs2 açılmıyor.
Dediğini yapmaya çalışıyorum ama, CS den çıkınca otomatik geforce now dan da atıyor bunu nasıl halledebilirim, normal CS girmek istiyorum.

Geri
Yukarı