GeForce NOW'da görüntü çamurlaşıyor, takılıyor

Huxly

Decapat
Dengeli ve standart ayarlarda oynuyorum. Sorunu çözebilmek adına özel ayarları arada deniyorum ancak en iyi ayarları bir türlü bulamıyorum. İnternetim iyi, CAT7 Ethernet ile kablolu şekilde bağlanıyorum sunuculara ancak sorun çözülmüyor.

Sürekli takılıyor, görüntü çamurlaşıyor ve rahat stabil bir oyun deneyimi sunmuyor.

İnternet hızımı aşağıya bırakıyorum. Uzun süreli baktım ancak anlık bir düşüş söz konusu değil.

Ekran Resmi 2024-02-17 02.25.40.png

Dengeli ve standart ayarlarda oynuyorum. Sorunu çözebilmek adına özel ayarları arada deniyorum ancak en iyi ayarları bir türlü bulamıyorum. İnternetim iyi, CAT7 Ethernet ile kablolu şekilde bağlanıyorum sunuculara ancak sorun çözülmüyor.

Sürekli takılıyor, görüntü çamurlaşıyor ve rahat stabil bir oyun deneyimi sunmuyor.

İnternet hızımı aşağıya bırakıyorum. Uzun süreli baktım ancak anlık bir düşüş söz konusu değil.

Eki Görüntüle 2118385

GeForce NOW'un sunucuları çok kötü.

Yaklaşık 2 yıl kullandım zaman zaman benim internetimde de sıkıntı oluyordu ama genellikle GeforceNow'un kendisinde sıkıntı var. Belki özel ayarlardan mbps ayarını en fule çekmen işine yarayabilir.

Eki Görüntüle 2118385
Geforce NOW'un direkt kendisinde sorun. Bende çok şey denedim, internetim iyi olmasına rağmen çamur gibi görüntü oluyordu.

GAME+ kullanılmaya değmez ancak Avrupa serverlerine VPN ile bağlanmayı denediniz mi? Oradaki sunucular daha stabil çalışır diye düşünüyorum.

Gameplus kötü çok uğraştım araştırdım ama bende çözemedim. Avrupa sunucularında test ettim cidden fark edilir derecede görüntü farkı oluşuyor VPN kullanarak Avrupa sunucularına girmeni öneririm.

GAME+ kullanılmaya değmez ancak Avrupa serverlerine VPN ile bağlanmayı denediniz mi? Oradaki sunucular daha stabil çalışır diye düşünüyorum.
Gameplus kötü çok uğraştım araştırdım ama bende çözemedim. Avrupa sunucularında test ettim cidden fark edilir derecede görüntü farkı oluşuyor VPN kullanarak Avrupa sunucularına girmeni öneririm.

Haklısınız hocam. Premium üyelik almıştım ama boşuna almışım. VPN ile Avrupa sunucularını test edeceğim. Deneyimlerimi bu konu altında paylaşırım.

Güncelleme;

Avrupa sunucularında denedim. Gerçekten ne takılma ne donma kalmadı. Bir tık ping hissediliyor ancak hikayeli oyunlar için en mantıklısı.

Gerçekten Gameplus Turkcell berbatsın. Üyeliğimi ve premiumu iptal edeceğim. Şu internet değerleri ile bile berbat bir deneyim sunuyorlar. Bu sistemin reklamını yapan adam artık gözümde gram değeri kalmaz.

CS:GO oynarken aldığım değerler bu şekilde. Gerçekten rezaletsin. Boşuna almayın demiyorum.

Bu değerleri alırken sürekli takılmalar ve oynanamaz bir performans verdi.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2024-02-17 22.58.39.png
    Ekran Resmi 2024-02-17 22.58.39.png
    145,6 KB · Görüntüleme: 8
  • Ekran Resmi 2024-02-17 22.59.09.png
    Ekran Resmi 2024-02-17 22.59.09.png
    53 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

Geri
Yukarı