GeForce Now'da sınırsız hesap açma

1 Saatlik deneme sürümü dediği olay şu, 1 saat oyna 5dk ara ver sonra yine 1 saat oyna. Hesap açmanıza gerek yok eğer bunun içinse. Tek bir hesaptan sınırsız oynayabilirsiniz sadece 1 saat sonra oyundan atıyor.

Normal sürüm ile premium arasında performans farkı var mı? Ben deneme sürümü kullanıyorum da 1 saat oyna kapat aç yapılabiliyorsa boşuna 35 TL vermeye gerek yok.

Arkadaşlar aç kapa oluyor ama sıra sistemi de var yani premium almazsanız 1 saatin sonunda yeniden girmek için sıra beklemeniz lazım diye biliyorum.

Arkadaşlar aç kapa oluyor ama sıra sistemi de var yani premium almazsanız 1 saatin sonunda yeniden girmek için sıra beklemeniz lazım diye biliyorum.
Evet öncelik premiumlar oluyor yani aile hekimi gibi randevulular öndeyken sen oradan numara aldığın için geridesin ve her randevu ile gelen senden sonra gelse bile önüne geçicek.

Merak ettiğim bir şey var.Mesela ben 50 dk boyunca oynadım son 10 dk kalalı çıktım oynadığım oyundan.Sonra hemen geri aynı oyuna girdiğim de yine 1 saat oynayabiliyor muyum

Merak ettiğim bir şey var.Mesela ben 50 dk boyunca oynadım son 10 dk kalalı çıktım oynadığım oyundan.Sonra hemen geri aynı oyuna girdiğim de yine 1 saat oynayabiliyor muyum
mantıken yapabilmen lazım ve 12şubattan bu zamana değişmiş olabilir ben takip etmedim pek bi dene istersen.

Geri
Yukarı