GeForce NOW'da Witcher 2 başlatıcısına nasıl ulaşılır?

serhatefesen

Hectopat
Selam, belki bileniniz vardır The Witcher 2 ayarlarına oyunun başındaki Launcher'dan ulaşabiliyoruz. Ben de GeForce NOW kullanıcısıyım ve oyunu başlattığımda ne yazık ki bu pencereyle karşılaşmıyorum, direkt olarak oyuna giriş yapabiliyorum. Launcher'a ulaşmanın bir yolu yöntemi var mıdır? Oyun gerçekten çöp gibi gözüküyor ve yapmak istediğim başka ayarlar da var.

Dosya Ekleri

• 1009-1657431355-409416687.jpg
    1009-1657431355-409416687.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 27
Kendi bilgisayarınızdan Steam’i açıp ayarlardan Aile Görünümünü aktive edecekmişsiniz. Böyle olunca Geforce Now’dan oyunu açmaya çalıştığınızda açılmayıp Steam’e yönlendiriyormuş. Oradan açtığınızda Launcher çıkarmış.

Reddit’te bir kullanıcı 1 yıl önce bunu önermiş çözüm olarak.

Performans olarak çok daha kötü bir performans gösteriyor ve fiyatı daha pahalı.

GeForce NOW'da akıtabildiğim oyunu neden Boosteroid'de laglı ve görüntü kaybı yaşayarak oynuyorum?

Hocam ben 20 Mbps ile 1366x768 Çözünürlüğünde orta ayarlarda net olarak oynuyorum sorunsuz bir şekilde. İnternete biri bağlanıyor mu?

Performans olarak çok daha kötü bir performans gösteriyor ve fiyatı daha pahalı.

GeForce NOW'da akıtabildiğim oyunu neden Boosteroid'de laglı ve görüntü kaybı yaşayarak oynuyorum?

Tarayıcı değiştirmeyi denedin mi? Ben ilk aldığımda Chrome'da çok laglıydı Arkham Knight oynamayı denemiştim oynayamıyordum destekle konuştum ve Opera'da denedim o günden beri de memnunum bazen arada 5 saniyeligine camurlasabiliyor onun dısında ben de gayet iyi çalışıyor. RDR 2, Arkham Knight, GTA 5, Dying Light oynadım ve güzellerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı