GeForce Now'da Witcher 2 Türkçe olmuyor

Ben hızlı hızlı alt tab spamlayarak açıyodum .

Sisteminiz nedir, Witcher 2 kasıyor mu? Ben Witcher serisini ingilizce bitirmiştim.
Kasıyor.

İntel Core i3-3110m 2.40ghz
Nvidia GeForce GT 630m 1 gb , İntel HD Graphics 4000
4 gb ddr3
Windows 10 64 Bit Home Single Language

Normalde kasmaması lazım ama kasıyor.En düşük ayarlarda bile.
Nasıl aga anlatır mısın bu preparing launcher'ı kapamak için bir kısayol var mı ya da steam'i yeniden başlatmak için bir kısayol .Alt tab yaparak evet nasıl yapıcaz ?

NVIDIA'nın sitesinden ekran kartınıza uygun sürücüyü yükleyin ve diğer sürücülerin güncel olup olmadığını kontrol edin, evet kasmaması gerekiyor. Ne kadar bilgi sahibisiniz bilmiyorum fakat laptop eski ise açıp temizlemekte fayda var.

NVIDIA'nın sitesinden ekran kartınıza uygun sürücüyü yükleyin ve diğer sürücülerin güncel olup olmadığını kontrol edin, evet kasmaması gerekiyor.
Hepsini yaptım zaten hocam bütün sürücüler güncel bütün runtimelar hepsini yaptım ekran kartı driverı falan vs ama genede kasıyor . Hocam nvidia'ya ne gibi bir mail atabilirim benim ingilizcem normal seviye de fakat witcher çok uzun ve karmaşık bir oyun olduğu için witcher'a yetmiyor.

Ben yazın bitirmiştim galiba steamı kaldırmışlar güncellemeyle baktım şimdi .

Steamdan tarayıcı açıp kötüye kullanım oluyordu büyük ihtimalle oyüzden kalkmıştır.
Aylık üyeliğide kaldırmışlar cyberpunkdan dolayı çok trafik oldu büyük ihtimalle .
Ben cyberpunk 2077 çıkmadan önce 1 aylık premium hesap aldım o konu da sıkıntı yok ama bu kısayol nasıl yapıcaz ?

Kasıyor.

İntel Core i3-3110m 2.40ghz
Nvidia GeForce GT 630m 1 gb , İntel HD Graphics 4000
4 gb ddr3
Windows 10 64 Bit Home Single Language

Normalde kasmaması lazım ama kasıyor.En düşük ayarlarda bile.

Nasıl aga anlatır mısın bu preparing launcher'ı kapamak için bir kısayol var mı ya da steam'i yeniden başlatmak için bir kısayol .Alt tab yaparak evet nasıl yapıcaz ?
Ben doğru anladıysam gnow içinde steama girmek istiyosun. Windows 10'da alt tabla masa üstüne çıkılmıyor yani bende öyle arkadaki tüm uygulamaları kapatım geforce nowda arka arkaya alt tab basınca masa üstü geliyor orada steam var . Umarım doğru anlamışımdır.

Hocam bu preparing launcher ekranını kapatmak için bildiğin bir kısayol var mı ya da steam i yeniden başlatmak için GeForce NOW'da shift tab ile oyunu alta alıyorum kütüphaneye geliyorum durdurulmuyor,kaldırılmıyor.Bir tane kısayol yokmu ya preparing launcher kapamak için.
Hocam ben uzun süredir girmedim gnowa preparing launcher dediğin oyunun açılışımı . Dediğim gibi steam geforce nowun içinde türkçe olsun onun dışında bilmiyorum ben oynarken türkçeydi.

Ben doğru anladıysam gnow içinde steama girmek istiyosun. Windows 10'da alt tabla masa üstüne çıkılmıyor yani bende öyle arkadaki tüm uygulamaları kapatım geforce nowda arka arkaya alt tab basınca masa üstü geliyor orada steam var . Umarım doğru anlamışımdır.
Hocam 1 GeForce NOW'dan steam' e girmek istiyorum doğrudur.2. Evet doğru Windows 10'da alt tab'da masaüstüne çıkılmıyor arkada herhangi bir şey açık olması lazım rastgele bir klasör olur mesela.Hocam nasıl yani anlamadım ki GeForce NOW'da oyun açıldığında arkada GeForce NOW'dan alt tab yaparak steam açmak mı anlamadım.

Geri
Yukarı