GeForce NOW'da Witcher 2 başlatıcısına nasıl ulaşılır?

serhatefesen

Hectopat
Selam, belki bileniniz vardır The Witcher 2 ayarlarına oyunun başındaki Launcher'dan ulaşabiliyoruz. Ben de GeForce NOW kullanıcısıyım ve oyunu başlattığımda ne yazık ki bu pencereyle karşılaşmıyorum, direkt olarak oyuna giriş yapabiliyorum. Launcher'a ulaşmanın bir yolu yöntemi var mıdır? Oyun gerçekten çöp gibi gözüküyor ve yapmak istediğim başka ayarlar da var.

Dosya Ekleri

• 1009-1657431355-409416687.jpg
    1009-1657431355-409416687.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 27
Oyun dosyalarına ulaşamazsın. GeForce Now sabahları oyun çamur gibidir ama geceleri sunucularda bağlanan azaldığında bir nevi düzeliyor 02-07 arasında. Tamamen rezalet bir sistem ben 3 ay aldım oyunda yok oynayayım bomboş sistem.

Oyunun içinde olmayıp Launcher’da olan bir ayarı var mı ki Witcher 3’ün?

Mod kurmak için diyorsanız ona yapacak bir şey yok maalesef.

Edit: Başlık hatalıymış tamamdır. W2 Launcher’ına ulaşma yolunu bilmiyorum GFN için.

Oyun dosyalarına ulaşamazsın. GeForce Now sabahları oyun çamur gibidir ama geceleri sunucularda bağlanan azaldığında bir nevi düzeliyor 02-07 arasında. Tamamen rezalet bir sistem ben 3 ay aldım oyunda yok oynayayım bomboş sistem.
Dediğinize katılıyorum hocam şuan premium üyelik kullanıyorum sanki geceleri daha iyi gibi.

Boşuna boosteroid alın demiyorum. GeForce NOW rezalet bir sistem.
Performans olarak çok daha kötü bi performans gösteriyor ve fiyatı daha pahallı.

İnternetinin kötülüğünü boosteroide atmaya gerke yok 85 Mbps internetim var Opera'dan çok rahat oynayabiliyorum.
GeForce NOW'da akıtabildiğim oyunu neden Boosteroid'de laglı ve görüntü kaybı yaşayarak oynuyorum?

Yeni konular

Geri
Yukarı