GeForce NOW'dan beklentimiz ne olmalı?

Heisenbergin

Hectopat
Yer
Albuquerque
Daha fazla  
Meslek
Kimya Öğretmeni
GeForce NOW'u bir süredir kullanıyorum. Performans açısından yeterli buluyorum. Ancak kapasiteleri can sıkıcı düzeyde. Oyuna girmek için 45-60 dakika arası sıra bekliyoruz. Premium ise Türkiye şartlarında her ay ödemenin kolay olmadığı bir fiyatlandırmaya sahip. Sizce bu iş ne kadar daha büyüyecek? Yeterli kapasite sağlandığında standart sürümde oturum süresi uzatılır mı? ya da kapasiteyi arttırma yönünde hamleler görür müyüz?

Bulut oyun sistemleri Türkiye'de ve dünyada oyunculuğun geleceği olabilir mi? Düşünceleriniz neler?

Bir 10 seneye toptan bulut sistemine geçeceğimizi düşünüyorum. Çünkü depolama derdi, sistem gereksinimi derdi, oyunları indirme derdi yok. Ama şu an için erken.

GeForce NOW'u bir süredir kullanıyorum. Performans açısından yeterli buluyorum. Ancak kapasiteleri can sıkıcı düzeyde. Oyuna girmek için 45-60 dakika arası sıra bekliyoruz. Premium ise Türkiye şartlarında her ay ödemenin kolay olmadığı bir fiyatlandırmaya sahip. Sizce bu iş ne kadar daha büyüyecek? Yeterli kapasite sağlandığında standart sürümde oturum süresi uzatılır mı? Ya da kapasiteyi arttırma yönünde hamleler görür müyüz?

Bulut oyun sistemleri Türkiye'de ve dünyada oyunculuğun geleceği olabilir mi? Düşünceleriniz neler?

Bence düşmez ama, Amerika bizi gısganıyor yeğenim ondan düşürmüyorlar. (!)

GeForce NOW cidden çok zekice bir sistem. Türkiye'de bilmem ama globalde bana göre bayağı iyi yerlere gelebilir.

50GB internet tarifeleri ucuz olsaydı kullanılabilir bir servis ki zaten Avrupa ülkelerinde sınırsız tarifeler 40-50 euro :D onlar için çok iyi bir servis ama bizde 10GB tarifemiz var telefonda GeForce NOW saatte 2 GB civarı yiyor her saniye değerli oyundan pek zevk alamıyorsun o yüzden.

Sunucu yönetiminin Turkcell'in elinde olduğunu göz önüne alırsak düşüşe geçmesi daha muhtemel.

Fiyatlar düşerse veya oyunlar sağlanırsa Türkiye'de daha fazla ses getirebilir.

Teknolojik olarak son derece olumlu, oyun dünyasının geleceğini oluşturabilir.

GeForce NOW'u bir süredir kullanıyorum. Performans açısından yeterli buluyorum. Ancak kapasiteleri can sıkıcı düzeyde. Oyuna girmek için 45-60 dakika arası sıra bekliyoruz. Premium ise Türkiye şartlarında her ay ödemenin kolay olmadığı bir fiyatlandırmaya sahip. Sizce bu iş ne kadar daha büyüyecek? Yeterli kapasite sağlandığında standart sürümde oturum süresi uzatılır mı? Ya da kapasiteyi arttırma yönünde hamleler görür müyüz?

Hocam Premium olduğu halde mi 1 saat sıra bekletiyor?

Açıkçası ben dahil birçok kişi şu anda standart sürüme ulaşamadığından GeForce NOW'ı deneyemiyor. Ancak kapasite illaki ileride artacaktır. Bu fiyat işinin çözümüde oyun biriktiriceksin sonra para biriktirip bir aylık GeForce NOW alıp o oyunları bitireceksin bir ayda (eğer hikayeli oyun oynuyorsan). Ve olurda bir mucize ile ekonomimiz biraz iyileşirse Türkiye'de oyunculuğun geleceği olabilir gibime geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı