GeForce NOW'dan memnun musunuz?

AloneMan02

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Gıda Mühendisi
GeForce NOW Gameplus ile Türkiye'ye geldi. Şu an satın alma şansım var ancak hiç denemedim çünkü uzun bir kuyruk vardı. Birazdan sıraya gireceğim ve ona göre satın alacağım. 25 Mbps internet hızım var ve testte 20 ms ping göstermekte. Kullanan oldu mu, ne kadar memnunsunuz? Teşekkürler.

GeForce NOW Gameplus ile Türkiye'ye geldi. Şu an satın alma şansım var ancak hiç denemedim çünkü uzun bir kuyruk vardı. Birazdan sıraya gireceğim ve ona göre satın alacağım. 25 Mbps internet hızım var ve testte 20 ms ping göstermekte. Kullanan oldu mu, ne kadar memnunsunuz? Teşekkürler.

Ben 26 ping ve 50Mbps ile betaya katılmıştım çok iyi olmuş gayet memnunum.

Hocam internet hızınızla alakalı. Yukarıda yorum yapan yazarlar sağ olsunlar durumu kısa da olsa anlatmışlar. Ancak internet hızınız düşükse saçma problemler yaşayabilirsiniz. Mesela ben CS:GO oynarken Amerika sunucularına giriyorum, haliyle gecikme değerlerim 150 ve üzeri oluyor. Oyuna girdiğimde takımda gecikme değeri 5 olan bir Türk geldi. Haliyle çok şaşırdım. Adamın Amerika'da bir yerde yaşadığını düşündüm. Fakat konuştuğumuzda bana GeForce Now'un bir saatlik bedava halini kullandığını söyledi ve oyunlarda çok gecikme olduğunu da dile getirdi. Yani adamın gecikme değeri düşük gösteriyordu oyunda ancak gerçekte çok fazla gecikme değerine sahipti. Yani buna benzer problemler de yaşanabilir, eğer ki internet hızınız düşükse.

Hocam internet hızınızla alakalı. Yukarıda yorum yapan yazarlar sağ olsunlar durumu kısa da olsa anlatmışlar. Ancak internet hızınız düşükse saçma problemler yaşayabilirsiniz. Mesela ben CS:GO oynarken Amerika sunucularına giriyorum, haliyle gecikme değerlerim 150 ve üzeri oluyor. Oyuna girdiğimde takımda gecikme değeri 5 olan bir Türk geldi. Haliyle çok şaşırdım. Adamın Amerika'da bir yerde yaşadığını düşündüm. Fakat konuştuğumuzda bana GeForce NOW'un bir saatlik bedava halini kullandığını söyledi ve oyunlarda çok gecikme olduğunu da dile getirdi. Yani adamın gecikme değeri düşük gösteriyordu oyunda ancak gerçekte çok fazla gecikme değerine sahipti. Yani buna benzer problemler de yaşanabilir, eğer ki internet hızınız düşükse.

Onun internet hızıyla okadar alakası yok hiçbir Cloud Gaming sistemi CS:GO gibi milisaniyelerin önemli olduğu oyunu oynatamaz.Eğer evinizin camından sunucuları görmüyorsanız.

Benim oyun bilgisayarim var zaten ama kuzenimin hesabi var denemek için istedim normalde CS de sabit 50pingi opan birisiyim GAME+ sunucusuna baglanirken 200'den asagiya pingim dusmuyor benxe berbat internet paketimde 100Mbps.

Benim oyun bilgisayarim var zaten ama kuzenimin hesabi var denemek için istedim normalde CS de sabit 50pingi opan birisiyim GAME+ sunucusuna baglanirken 200'den asagiya pingim dusmuyor benxe berbat internet paketimde 100Mbps.

Hocam lütfen bana söyleyin bir Cloud Gaming servis kalitesini cidden CS:GO oynayarak mı ölçmeye çalıştınız?

Hocam lütfen bana söyleyin bir Cloud Gaming servis kalitesini cidden CS:GO oynayarak mı ölçmeye çalıştınız?

Ondan bahsetmiyorum kendi kisisel bilgisayarimda sabit 50 ping ile oynuyorum benim sorunum GAME+'in sunucusuna baglanirken yuksek ping uyarisi veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı