GeForce NOW'dan Warzone nasıl oynanır?

• Konuyu başlatan charco
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 10B
Ben Boosteroid’i destek bölümünden isteyerek, 1 saatlik deneme sürümü ile kullanmıştım. Görüntü kalitesi GeForce Now’dan çok daha iyiydi. Fakat gecikmeyi GeForce Now’a göre daha fazla hissettim. Bence güzel bir servis.
Teşekkürler deneyeceğim gün içinde vakit bulursam. Ona göre ben de yorumumu katarım :)

Evet, bir bulut oyun servisi. Bu arada uygulaması yok, tarayıcı üzerinden oynanıyor.
Yalan o kısım ona aldırma Trabzon'da yaşıyorum DOOM harici bütün oyunlarda gecikme hissetmeden oynadım.
Ücretsiz oyunlar için bile abonelik istiyor. Deneme fırsatı sunmasını istedim ama haliyle reddetti. Bir abonelik ücreti de 95 TL'ye falan geliyor denemeden o kadar ücret vermek biraz sıkıntı gibi :) Neyse artık farklı bulutlara bakacağım teşekkürler yinede :)

Açıkçası beni de reddetmişti bende risk aldım. Hiç bir şey olmadı. İlk aylık oldum sonra yıllık. GFN'in bile 3 aylık ücreti 149 TL (ve bu kampanyada bu arada) Boosteroid'in 500TL olması çok iyi.
Nasıl reddetti hocam? Destekle konuşmadınız mı? Destekle konuşurken internet hızınızı söylemeyin. Size bir form linki verecek, siz de onu doldurup başvuru yapacaksınız ve 2 gün içerisinde dönecekler.

Geri
Yukarı