GeForce NOW'ı Türkiye'den almayın

tanakasuna

Kilopat
2 yıla yakındır kullanıyorum durum rezalet. Türkiye'deki Turkcell'in GeForce NOW hizmeti olan Game Plus çok kötü durumda.
Far Cry 4, Doom 2016 gibi eski oyunlarda 15 dakika loading ekranı bekliyorsunuz çünkü SSD kullanmıyor sistemler hep HDD.
Halbuki Avrupa'daki GeForce NOW hizmetinde SSD var anında bitiyor loading süreleri. Onu geçtim daha kötüsü GTX 1060 sorunu.
Far Cry 4 gibi eski bir oyunu bile 25 FPS ile oynuyoruz sistem GTX 1060 verdiği için. Şu anda aynı fiyat olduğu için eğer Siirt'te falan yaşamıyorsanız gönül rahatlığıyla Avrupa sunucularından GeForce NOW alabilirsiniz en azından SSD kullanıyor sistemler ve RTX 2080, RTX 3060 gibi kartlar veriliyor orada. Hem loading bekleme sorunu yok hem de maksimum ayarlarda oyunları rahatça oynayabilirsiniz 60 FPS ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamıyla haklısınız. Ben Avrupa sunucularından giriyorum Bekleme süreleri de Türkiye'ye göre daha düşük mesela Türkiye'de 30 kişi 1 saat bekletiyor Avrupa sunucularına 100 kişi yarım saatte bitiyor ve internetim kötü olmasına rağmen (16 Mbps) gayet akıcı bir deneyim sunuyor fiyat olarak da TR sunucularına yakın bir fiyatı var (Şimdilik).

7 yıllık GTX 1060 ne yahu? İstediğimiz oyunu sistem gerektirmeden oynayacaktık bir de. Çoğu kişinin sistemi GeForce NOW sisteminden iyi zaten. GTX 1060 yeni nesil oyunları doğru düzgün çalıştırmıyor bile. Alan Wake 2 mesh shader gerektirdiği için 10 FPS veriyor GTX 1060. en azından 1660 Ti falan verir insan.

Sen ne diyorsun benim laptop 5. nesil işlemcili dahili ekran kartı.

Tamamıyla haklısınız. Ben Avrupa sunucularından giriyorum Bekleme süreleri de Türkiye'ye göre daha düşük mesela Türkiye'de 30 kişi 1 saat bekletiyor Avrupa sunucularına 100 kişi yarım saatte bitiyor ve internetim kötü olmasına rağmen (16 Mbps) gayet akıcı bir deneyim sunuyor fiyat olarak da TR sunucularına yakın bir fiyatı var (Şimdilik).
Kötü internete rağmen Avrupa sunucularının Turkcell'in İstanbul ve Ankara'daki sunucularından daha stabil ve düzgün olması Turkcell'in bu işe yatırım yapmadığını gösteriyor. Kötü sunucu bağlantısı, SSD olmayan harddiskli, GTX 1060'lı rigler ve sonuç rezalet.

Geri
Yukarı