GeForce NOW'ı VPN ile oynamak

ert99818

Hectopat
Daha fazla  
Türkiye'deki sunucular hem 30 dakika hem de sıra uzun oluyor. Bunu ne ile çözebilirim?

İnternetim 80 Mbps dowloand 8 Mbps Upload.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    18,4 KB · Görüntüleme: 50
VPN kullanabilirsin ama gecikme artacaktır her türlü. Çünkü araya bir katman daha ekliyorsun. Normalde GFN sunucularına doğrudan bağlanırsın fakat böyle önce VPN´e, VPN ise GFN sunucularına, oradan gelen görüntü tekrar VPN´e ve en sonunda VPN´den sana gelecek.

hide.me VPN indirin Microsoft Store üzerinden. Sunucu olarak Almanya seçin ve bağlanın. Sonrasında uygulamaya giriş yaparken VPN açık olsun (ben böyle yaptım. Siz kapalı bir şekilde deneyebilirsiniz.) Sonrasında ayarlarınızı yapın ve oyuna girin. Oyuna girdiğinizde VPN'i kapatsanızda oynamaya devam edebilirsiniz.

hide.me VPN indirin Microsoft Store üzerinden. Sunucu olarak Almanya seçin ve bağlanın. Sonrasında uygulamaya giriş yaparken VPN açık olsun (ben böyle yaptım. Siz kapalı bir şekilde deneyebilirsiniz.) Sonrasında ayarlarınızı yapın ve oyuna girin. Oyuna girdiğinizde VPN'i kapatsanızda oynamaya devam edebilirsiniz.
Ortalama kaç kişi sıra bekliyorsunuz?

Şu an bölgenize GeForce NOW kullanılamıyor...
Sanırsamki bu sorunu çözdüm, girdim hiç sıra olmadı ayrıca oyun açılıyor açıldıktan sonra VPN'yi kapatacağım.
Benim yaşadığım bölgede 20-25 ping alıyordum VPN ile 50 gözüküyor fakat oyuna girince VPN'yi kapatıyorum sanki 0 ping gibi hissettiriyor ayrıca 1 saat ve hiç sıra beklemiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı