GeForce NOW'ın Beklendiği gibi çıkmaması

Görüntü kalitesi daha mı iyi.... Boosteroid, Vectordash lmao diye gülüyor şuan.

Hocam Shadow'da oyunlara tekrardan para veriyor musunuz? Ayrıca korsan indirme yapabiliyor musunuz?

Hocam Shadow'da oyunlara tekrardan para veriyor musunuz? Ayrıca korsan indirme yapabiliyor musunuz?
Shadow bir Google Cloud tarzı platform kendi sunucunu açıyorsunöyle indiriyorsun.
O dediklerin Stadia ve Shadow PC.

Shadow bir Google Cloud tarzı platform kendi sunucunu açıyorsunöyle indiriyorsun.
Tamam da adam sana masaüstünü veriyor. Orada torrent indiremez miyiz? Yoksa sürekli oriijnal mi almak zorundayız? Korsan indirme yöntemi olabilir, çünkü adamlar sana direkt masaüstünü veriyor. İstediğin programı yüklüyorsun.

Öyle zaten ben Google Cloud ile oynarken öyle yapmıştım.

Hocam linç yerdiniz. Bir konu açmıştım (bakın isterseniz) GeForce NOW neden bu kadar abartılıyor diye, uçtular üstüme sonra.
Edit : Demin, konu başlığının değiştirilmesi hakkında konu açmaya çalışmıştım, moderatör konuyu onaylamadan kaldırmış, hiç sebebini de veya cevabını yazmamış. Sanırsam moderatör arkadaşta GFN kullandığı için kuyruk acısı çekiyor biraz.

Görüntü kalitesi daha mı iyi.... Boosteroid, Vectordash lmao diye gülüyor şuan.
Vectordash çöp. Parsec kullanıyor zaten. Masaüstü veriyor fakat session yok, ne zaman gideceği belli değil. Yüklediklerin kaydolmuyor ve ekran kartı kötü. Ve bu sistem zaten kapandı sitesinde giriş yapılamıyor artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…