Çözüldü Geforcenow KERNEL32.dll hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

patito

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Samsun,Türkiye
Geforcenow açılırken şu hatayı veriyor;

n4.PNG

Sonra açılıyor ancak oyun menüsünü bile görmeden Geforcenow'a bağlanırken sorun çıktı hatasını alıyorum. Yardım eder misiniz?

Çözüm
Windows 7 kullanıyor olmanız başlı başına bir sorun ama biraz daha derine inmek gerekirse güncelleştirmeleri yaptınız mı?
Evet son çıkan güncelleme de dahil hepsi yapıldı. Windows 10'a geçmek isterdim ama bilgisayarım Windows 10'a yetmiyor.

Sorunu çözdüm Windows Update'de bulamadım ama Microsoft'un kendi sitesinde şu güncellemeyi kurarsanız sizin de çözülür:
Windows 7 kullanıyor olmanız başlı başına bir sorun ama biraz daha derine inmek gerekirse güncelleştirmeleri yaptınız mı?
Evet son çıkan güncelleme de dahil hepsi yapıldı. Windows 10'a geçmek isterdim ama bilgisayarım Windows 10'a yetmiyor.

Sorunu çözdüm Windows Update'de bulamadım ama Microsoft'un kendi sitesinde şu güncellemeyi kurarsanız sizin de çözülür:

Çözüm

64 Bit olana bastığımda sitede 404 error alıyorum lütfen yardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı