Çözüldü Gelbura.com Üyelik silinmesi ve para iadesinin yapılmaması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fdx56

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba forumda yeniyim ve Gaming gen.TR'den hazır sistem sipariş ettim. Kule tipi soğutucu almak için gelbura.com sitesinden ID-Cooling SE214XT ve kasa fanı siparişi verdim hesabımdan çıkış yaptım 5 saat sonra hesabıma giriş yapıp siparişimin ne durumda olduğunu öğrenmek istiyordum hesabım silinmiş ve kendilerine ulaşamıyorum. Para iadesi alamıyorum ben mağdur oldum siz mağdur olmayın. İyi günler. Aradım whatsapptan mesaj attım eposta attım cevap veren yok.

Siz hangi ayda alışveriş yaptınız.

Elimde dekont var ama tüketici hakem heyetine nasıl başvurabilirim bilmiyorum fatura fiş no gibi şeyler var ve ben onları bilmiyorum.

Sinirliydim harcama itirazı başvurusu yaptım ama olumsuz sonuçlanırsa para ödemem gerekiyormuş müşteri hizmetlerinden iptal ettirmeye çalıştım işlemi gerçekleştiremiyoruz dedi bankaya gidersem iptal ederlermi.

Eminim ve herhangi bir hata yapmadım eğer yapmış olsaydım şifremi unuttum butonundan yenileyebilirdim.

Çözüldü: E-posta hesabımı yanlış yazmışım, o yüzden mesajıma geri dönüş yaptılar ve para iademi gerçekleştirdiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir durumda sizin mağdur olmanız pek mümkün değil. Elinizde ödemeye ait dekont olmalı. Banka uygulamanıza girip, bu dekontu indirin. Eğer firma size 24-48 saat içerisinde geri dönmezse, Tüketici Hakem Heyetine başvurun.

Sizin durumunuzu bir kenara bırakırsak Gelbura firması işini iyi yapan bir firma bu forumda. Çok şikayet görmedim. Doğru site üzerinden sipariş verdiğinize emin misiniz? Bir de giriş yapmaya çalıştığınız hesapta bir hata olabilir mi? (Yanlış e-mail, şifre vb.)

Geri
Yukarı