Gelecek motor piyasası nasıl olur?

Ekonomi bundan daha kötü olamaz kardeşim. Herkesten duyduğunuz şeyleri gelip yazmayın. Neymiş efendim ekonomi 5-6 sene sonra düzelecekmiş. Bir de tarih veriyor görende Özgür Demirtaş sanar.
Olabilir mesela bir ekmeğe bile muhtaç olabilirsin beterin beteri vardır CHP başa geldiği zaman bütün her şey hurraaa uzaya çıkıyoruz olmayacak.Motor piyasası eğer CHP başa gelirse dışarıdan olumlu tepki gelir ilk dönemler fiyat düşer ama uzun vaade bilinemez.

Ekonomi bundan daha kötü olamaz kardeşim. Herkesten duyduğunuz şeyleri gelip yazmayın. Neymiş efendim ekonomi 5-6 sene sonra düzelecekmiş. Bir de tarih veriyor görende Özgür Demirtaş sanar.
Bana göre bu yorumları yapan kişilerin gerçekten AKP seçmeninden bir farkı yok, ağızlarına hep bir laf takılmış, "5 10 sene sonra düzelecek yaaauuuvvv."

AKP'li değilim. Objektifim.

Sana objektif bir yorum yapayım mı güzel kardeşim?

Senin liderin, Avrupa'ya "asıp keseriz, ansızın geliriz" derse, yabancı yatırımcıya güven vermezse, muslukları kendine akıtırsa, düzinelerce vergiyle ekonomi geçindirmeye çalışırlarsa, gazetecileri hapse atarsa, üretmezse, tüketirse, her eline geçen fabrikasını satarsa düzelmez, bunun için 5 6 seneye gerek yok.

He, bir de serbest piyasayı denetlerse.

1 sene bile fazlasıyla yeterli dövizi dengelemek için, musluklar kapatılır, yabancı yatırımcıya güven verilir, üretim arttırılır, absürt vergiler kısılır, bir bakmışsın ki dolar 10 seviyelerine gerilemiş, alınan vahşi vergiler de kesilmiş, eee peki objektif olursak ne olur? Motorlu araçların fiyatı düşer değil mi?

Svp battı. Amerika'nın en büyük 16.bankası. Amerika'daki bir banka üzerinden Türkiye ekonomisini yorumlayamazsınız. Kötü yönetildiği için batmıştır.
Yarın Fed büyük karar vericek ya faiz arttırmayı bırakıp para basıcaklar yada devam edicek ler. Bunlar dxy etkiliyor oda dolar kurunu etkiliyor. Saat 10da Twitterda özgür hoca konuşucak dinlemenizi tavsiye ederim

Sana objektif bir yorum yapayım mı güzel kardeşim?

Senin liderin, Avrupa'ya "asıp keseriz, ansızın geliriz" derse, yabancı yatırımcıya güven vermezse, muslukları kendine akıtırsa, düzinelerce vergiyle ekonomi geçindirmeye çalışırlarsa, gazetecileri hapse atarsa, üretmezse, tüketirse, her eline geçen fabrikasını satarsa düzelmez, bunun için 5 6 seneye gerek yok.

He, bir de serbest piyasayı denetlerse.

1 sene bile fazlasıyla yeterli dövizi dengelemek için, musluklar kapatılır, yabancı yatırımcıya güven verilir, üretim arttırılır, absürt vergiler kısılır, bir bakmışsın ki dolar 10 seviyelerine gerilemiş, alınan vahşi vergiler de kesilmiş, eee peki objektif olursak ne olur? Motorlu araçların fiyatı düşer değil mi?
Benim liderim Kemal Kılıçdaroğlu'dur onu başta belirteyim.
Kardeşim ya Reis gibi sonradan bozulurlarsa?

Benim liderim Kemal Kılıçdaroğlu'dur onu başta belirteyim.
Kardeşim ya Reis gibi sonradan bozulurlarsa?
İndirirsin, demokrasi senin demokrasin.

20 Senedir iktidarda olan birini seçimle indirmek 20 sene sonra gelen birini indirmekten daha zor olacaktır söyleyeyim.

Ya da hepsinin Erdoğan'a dönüşeceğini düşünerek oy verme, karar senin.

Geri
Yukarı