Gelecekte Türkiye iyi halde olur mu?

Ben ve arkadaşım iddiaya girdik. O bence iyi olacak diyor, çok negatifsin gibi şeyler söylüyor. Ben de gerçekler bunlar diyorum. Sonuç ne olur sizce?
Ekonomimiz iyi olur mu?
Kısa vadede düzelmesi zor. Çünkü ekonominin gelişmesi için atılan doğru düzgün adım yok. Eğer olur da iktidar değişir ve ekonomi alanında yatırımlar yapılır ve bundan sonraki 2.seçimlerde iktidar yatırımları devam ettirirse düzelebilir. Ülkemizin coğrafi konumu çok iyi çünkü.

Ülkede bu kadar yolsuzluk, rant, çeteleşme varken fakirlikten sürünürüz, ne zaman eğitim seviyesi yükselip insanlar ne oluyor ya diye korkusuzca hesap sormaya başlar, en büyük gücün halk olduğunu anlar o zaman bir şeyler değişir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes yerli sanayi diyor fakat sen yerli teknoloji üretmedikten sonra hiçbir anlamı yok yerli sanayinin. Bu ülkenin en büyük sorunu eğitim ve verilen imkanlar, imam hatip okullarının en çok bütçeyi alması ve TÜBİTAK'a yapılan bağışlara vergi uygulanması ülkede eğitime verilen önemi açıklıyor zaten.

Kısa vadede düzelmesi zor. Çünkü ekonominin gelişmesi için atılan doğru düzgün adım yok. Eğer olur da iktidar değişir ve ekonomi alanında yatırımlar yapılır ve bundan sonraki 2.seçimlerde iktidar yatırımları devam ettirirse düzelebilir. Ülkemizin coğrafi konumu çok iyi çünkü.
O iktidar değiştiği anda iyi olacağız diyor ve Azerbaycan gibi Türk devletlerinin tek bir devlet olarak birleşeceğini düşünüyor.
İddiaya girdiğim arkadaşım @434912 .

Evet gençler, oturup ana baba parasıyla alınan bilgisayarınız başından ağlamaya devam ederseniz bu ülke kurtulmaz!

Bir şeyleri değiştirmek için önce kendini fikirlerinizden ve inancınızdan başlarsanız güzel yerlere gelebilirsiniz. Sizler güzel yerlere gelince de ülke güzel yerlere gelecektir. ☝

Hepinizi canı gönülden selamlıyorum. 🙌

Evet gençler, oturup ana baba parasıyla alınan bilgisayarınız başından ağlamaya devam ederseniz bu ülke kurtulmaz!

Bir şeyleri değiştirmek için önce kendini fikirlerinizden ve inancınızdan başlarsanız güzel yerlere gelebilirsiniz. Sizler güzel yerlere gelince de ülke güzel yerlere gelecektir. ☝

Hepinizi canı gönülden selamlıyorum. 🙌

Sizin de şu an yaptığınızın pek farkı yok gibi, eleştirdiğiniz durum farklı sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı