Gelen SMS dolandırıcılık mesajı mıdır?

Evet onlar da tutanağa temizdir bilmem ne falan yazıyorlar ve müdür de immzalıyor ya da müdür vekili...

Riske girmemende sakınca yok senin tercihin elbette ama milyonluk araçlar satan çok fazla arkadaşım var ve hepsi de "elden" görüşüp hallediyorlar takdir edersin ki :) bu bütün ürünler için geçerli bu arada.

Büyük örnek verdiğime bakma sakın...
O konuyu ben okudum fazla kasvetli bir yazı o yazı. Gel gelelim, güzel şeylerden bahsetmiş :)

Yani satılan ürünün kaç para olduğu da önemli şimdi 50 liralık 100 liralık ürün içinde çok da kasmaya gerek yok ama yüksek fiyatli urunlerde dediğiniz gibi elden yapmak daha iyi.

Yani satılan ürünün kaç para olduğu da önemli şimdi 50 liralık 100 liralık ürün içinde çok da kasmaya gerek yok ama yüksek fiyatli urunlerde dediğiniz gibi elden yapmak daha iyi.

Kesinlikle ben sıfır hiç kullanılmamış ürünü 5 bin den aldım ( Almanya'dan aldığım için bu şekilde ) ve 7 bin tl ye sattım.

Yakın zamanda da 10.000 tl lik mikrofon sattım.

Detayları da yine bu forumda bir kişi için yoruma yazmıştım o kadar kişi aylarca beklediler aynı mikrofonu satamadılar ben maksimum 10 günde sattım ve açıklama kısmına tek kelime yazanların hiçbir şansı da yok onu da belirtmek isterim.

Sadece dolandırıcılar cirit atmıyor orada, çok dürüst adamlar da denk geliyor tabii ki...

Ne diyelim ben tecrübemi paylaşmak durumundayım. Gerisi ürünü olanların bileceği iş ya da elden çıkarmak isteyip elindeki setup konusunda güncelleme yapacak kişilerin...

Geri
Yukarı