Gelen SMS dolandırıcılık mesajı mıdır?

Soraka Kajmer

Hectopat
Makaleler
8
Yer
Adana
Daha fazla  
1686088537830.png

Sahibinden'de ürün satıyordum. Kişi satın aldığını söyledi. Bana gelen SMS +44 numaralı bir yerden SMS geldi. Şahsen Sahibinden'den mesaj gelmesini zannediyorum :/

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-06-07 at 00.56.23 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-07 at 00.56.23 (1).jpeg
    34,3 KB · Görüntüleme: 79
Sahibinden üstünden mesaj geliyor bu arada get ile satış yapmak biraz riskli satici için onu size söyleyeyim adam ürün arizali yanlış deyip gönderebiliyor ve size ayni kiloda falan mesela islemci karton kesip gonderse ya da eski islemcisini degistirse bir şey yapma şansı olmuyor pek dikkat edin derim.

Get ile alışveriş nedir acaba?

Sahibinden üstünden mesaj geliyor bu arada get ile satış yapmak biraz riskli satici için onu size söyleyeyim adam ürün arizali yanlış deyip gönderebiliyor ve size ayni kiloda falan mesela islemci karton kesip gonderse ya da eski islemcisini degistirse bir şey yapma şansı olmuyor pek dikkat edin derim.

Get ile alışveriş nedir acaba?

Param Güvende sistemi.

Hangi sitelerden yapabilirim peki.

Ya elden satabilirsiniz ya da bir konuda bir site belirtilmisti oradan memnundular bilemiyorum konuyu da site adını da hatırlamıyorum ama konu sahibinden Param Güvende sistemi hakkında bir inceleme gibi bir şeydi açan ve detaylı açıklamayı yapan kişi de rıza baba profilli bir admin var galiba burada oydu.

Param Güvende sistemi.

Ya elden satabilirsiniz ya da bir konuda bir site belirtilmisti oradan memnundular bilemiyorum konuyu da site adını da hatırlamıyorum ama konu sahibinden Param Güvende sistemi hakkında bir inceleme gibi bir şeydi açan ve detaylı açıklamayı yapan kişi de rıza baba profilli bir admin var galiba burada oydu.

Dolap ta sahibinden gibi bir site midir acaba önceden oradan kulaklık satışı yapmıştım.Buradan yapmaya çalışıyorum ama 500 yorum istiyor onu bulmak biraz zor olacak.

Dolap ta sahibinden gibi bir site midir acaba önceden oradan kulaklık satışı yapmıştım. Buradan yapmaya çalışıyorum ama 500 yorum istiyor onu bulmak biraz zor olacak.

Bende düşünmüştüm burası üstünden satmayi onu bende bilmiyordum Letgo eskisi gibi olsa satmak için en iyi platform orasiydi ama guncelleye guncelleye içinden gecmisler sahibinden şu anda en iyisi bence elden satın İstanbul'da iseniz elden alıcı bulursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı