Geleneksel yemeklerin hastalıkları tedavi edebilir mi?

• Konuyu başlatan Hds
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 162

Doğal şeylerin insanları iyileştirdiğine inanıyor musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    13

Hds

Decapat
Makaleler
4
Hani bilirsiniz ya hasta olduğunuzda kelle paça çorbası, kemikli et çorbası, tarhana çorbası gibi yemekleri annelerimiz yapar. Ve bunların hastalıklara iyi geldiğini söyler. Siz bu fikre katılıyor musunuz? Ben modern tıpın yanındayım. Yani sağlıklı beslenmede iyi bir ilaç ama herhangi bir çorbanın bir hastalığı kökünden çözebileceğine pek olanak vermiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Hani bilirsiniz ya hasta olduğunuzda kelle paça çorbası, kemikli et çorbası, tarhana çorbası gibi yemekleri annelerimiz yapar. Ve bunların hastalıklara iyi geldiğini söyler. Siz bu fikre katılıyor musunuz? Ben modern tıpın yanındayım. Yani sağlıklı beslenmede iyi bir ilaç ama herhangi bir çorbanın bir hastalığı kökünden çözebikeceğine pek olanak vermiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
Kökünden çözebileceğine inanan kısaca kerizdir. Ancak içindeki vitaminler vb. şeylerden dolayı hastalıkları daha hafif veya daha kısa sürede geçirmenizi sağlıyor.

Bağışıklık artırır, protein verir fakat çözüm değildir.
Kökünden çözebileceğine inanan kısaca kerizdir. Ancak içindeki vitaminler vb. şeylerden dolayı hastalıkları daha hafif veya daha kısa sürede geçirmenizi sağlıyor.
Bazı insanlar doğal şeylerin bir çözüm olduğunu düşünüyor. Bana göre saçma. Technopat halkının da fikrini merak ettim.

Modern tıbbın geliştirdiği ilaçlar nelerden yapılıyo sanıyosun? Kesinlikle "bazı" hastalıklar için bazı yemekler ilaçlardan daha faydalı olabilir, her zaman her şartta değil ama.

Evet oyu verdim ama tamamen iyileşme işi hikaye. Bunu ic veya ye 1 güne ayaktasın olayına inanmıyorum.

Hocam aktarlık olayı o zaten doğal ürünler satarlar genel olarak 1 güne ayaktasın diyen aktar da hiç görmedim şu ana kadar. Dayım aktardır genel olarak cilt hastalıklarına yönelik ürünler satar, bilgisi de vardır ondan ben evet verdim ama o yok kanseri tedavi ediyor yok ömrü uzatıyor olayları yalan. Onun harici profil resmini gönderir misin?
Edit: Yanlış kişiyi alıntılamışım :D konu sahibine söylemiştim kusura bakmayın hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı