Geliri olmayana kredi kartı verilir mi?

tasaworxq

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, benim acil olarak MacBook almam gerekiyor. Annemin bir geliri yok bu zamana kadar bir kredi kartı hesap kartı gibi bir şeyleri olmamış. Bankaya gitsek anneme limit verilir mi? Varsa veren hangi bankalardır çok teşekkür ederim şimdiden.

Arkadaşlar merhaba, benim acil olarak MacBook almam gerekiyor. Annemin bir geliri yok bu zamana kadar bir kredi kartı hesap kartı gibi bir şeyleri olmamış. Bankaya gitsek anneme limit verilir mi? Varsa veren hangi bankalardır çok teşekkür ederim şimdiden.
Macbook parasi kadar limit vereceklerini sanmiyorum. 2k 3k falan verirler anca basta.

2 3 bin limit verirler anca belki 8'e çıkarlar MacBook alacak limite çıkamazsın ama amca dayı falan varsa ödeyeceğim falan deyip belki onların kartı üzerinden taksite böldürürsün. Olmazsa çalısıp para biriktirip nakit alırsın. 2 3 ay çalışırsın.

Bende liseden sonra Akbank kartı çıkardım gelirim yoktu o sıralar. Yanında Axess kredi kartıda gelmişti. Akbank müşteri hizmetlerini ara talep oluştur gönderirler. Tabii limit ne kadar olur bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı