Çözüldü Gelişmiş önyükleme seçeneklerinde "bilgisayarınızı onarın" seçeneği yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

267345

Hectopat
Yer
hatay
1614546355681.png

Normalde böyle gözükmesi gerekirdi fakat bende böyle bir şey yok. Aktif etmenin vs bir yolu var mı?

Çözüm
Sende hiç kurtarma yok ki. Yani bilgisayarında kurtarma var da, orada çıkmıyormuş gibi görünüyor ama hiç yok işte. :(

Adresini yaz. Sana USB alacağım. :D
İlk dizinde olan setup.exe ile kurulum yaparsınız fakat geriye birçok kalıntı bırakır.
Aceleniz yoksa bence yarını bekleyin hocam.
Eki Görüntüle 900658
Galiba gerçekten sabaha kadar sürecek bu hız ile 😢.
Yok ben yatıyorum.
Bu sabaha kadar bitmez yarın 9 da kalkınca devam ederim indirmeye yardım ederim o şekilde.
İyi geceler diyeyim o halde.
@267345 hocam denedim ve işe yarmadı maalesef.

En kötü ISO dosyasını açın ve oradaki setup.exe dosyasını çalıştırın.
Sonra Windows.old dosyasını silersiniz.

Bugün bir sürü Win 8.1 ISO dosyası indirdim ama hiçbirinde setupla kuramiyordu bende Win 10 yükledim setupla direkt kurdu sonra oradan diğer sayfada dediğim yöntemle format atmaya çalıştım fakat sources/setup.exe olan yerde hata veriyordu ben de başka bir tane indirim onunla denedim yine aynı sorun oldu oysaki / yerine \ olmaliymis XD. Şu an kuruluyor tamamlanınca X1650 driverini yüklemeye çalışacağım kurulursa çok iyi kurulmazsa mecbur yine Win 7. En başında biri X1650 ile Win 8.1'de driveri kurabildigini söylediği için aslında böyle 8.1 kurmaya çalışıyordum ama setup sorun veriyordu. Ayrı eten dünkü Win 7'de çoğu özelliğin kaldırılmasınin sebebi sanırım 1-2 yıl önce modlu Win 7 kurduğum için yoksa düz Win 7 kurunca aynı 10 gibi kasiyordu.

Bugün bir sürü Win 8.1 ISO dosyası indirdim ama hiçbirinde setupla kuramiyordu bende Win 10 yükledim setupla direkt kurdu sonra oradan diğer sayfada dediğim yöntemle format atmaya çalıştım fakat sources/setup.exe olan yerde hata veriyordu ben de başka bir tane indirim onunla denedim yine aynı sorun oldu oysaki / yerine \ olmaliymis XD. Şu an kuruluyor tamamlanınca X1650 driverini yüklemeye çalışacağım kurulursa çok iyi kurulmazsa mecbur yine Win 7. En başında biri X1650 ile Win 8.1'de driveri kurabildigini söylediği için aslında böyle 8.1 kurmaya çalışıyordum ama setup sorun veriyordu. Ayrı eten dünkü Win 7'de çoğu özelliğin kaldırılmasınin sebebi sanırım 1-2 yıl önce modlu Win 7 kurduğum için yoksa düz Win 7 kurunca aynı 10 gibi kasiyordu.
Evet hocam "\" bu işaret olmalıydı zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı