Gelmiş geçmiş en iyi oyun dediğiniz oyunlar

Skyrim anlatılmaz, alırsın ve hiç bitmeyecek bir sonsuz yolculuğa çıkarsın. Çünkü çok büyük bir evren, müthiş bir hikaye, inanç, mitoloji gibi ögeleri içinde barındıran muazzam bir kurgusal evrene sahip olduğu gibi, oyunda yapabileceklerinin sınırı yok yani gerekli modlarla kendini Thor bile yapabilirsin. Ayrıca Witcher 3 ile karşılaştırmak Skyrim'e hakaret olur.
Bu oyun için ejder dili yazıldı. Bu oyunun tema müziği kendi dilinde ve orkestra ile yapılan bir müzik. Yan görevlerinin neredeyse hepsi piyasadaki oyunların ana görevlerinden daha kapsamlı geniş ve kaliteli. Atmosferi muazzam, kendine ait çok büyük bir lore'u var. Ana hikayesinin gameplay süresi ortalama 75 saat ama oyun yan görevleri ile beraber 2000 saat süreye çıkıyor. Hayatım boyunca oynamaya devam edeceğim oyundur kendisi.

Max Payne 3 - GTA V - GTA IV - Assassin's Creed Syndicate ve Ezio Collection's artı olarak AC 3 - Mafia 2 - Horace - Friday the 13th

Açık dünya: Spider-Man PS4
Hikayeli oyun: The Last of Us
Simülasyon: Sims 3
Macera: Uncharted serisi
Savaş(türü yanlış mı söyledim bilmiyorum): GTA San Andreas

Oyun dünyasını değiştiren oyunlar konuşulmalı bence. Ataları olmasaydı diğer oyunlar başarılı olamazlardı.

Açık dünya-GTA
FPS&Shooter-DELTA FORCE
RPG-SKYRIM
Online shooter fps - Counter strike
MMO RPG- işte burası kavga sebebi. Dünya WOW der biz metin 2 vs knight online 😂

gibi gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı