Gelmiş geçmiş en kötü abur cubur hangisidir?

Lays cipsler damağımı acıtıyor sevmem.

05082500-02527f-1650x1650.jpg

Tam ağzınıza layık bir cips. Edit: Ulan 25 TL olmuş. Sigarayla fiyatı aynı.

@ErenBcn @TheRealKurtCobain @Finch0900 neden bir anda üç kişi benim Didi yorumuma beğenmedim işareti attı ki. Hayır sadece merakımdan soruyorum. Sürekli denedim ve şans verdim 2.5 Lt olanını, şeftali aromalısını da, limon aromalısını da. Belirttiğim şeyler kesinlikle oluyor ve içen herkes de bunu söylüyordu. Acaba aldığım yerde mi bir sorun var demiştim başka yerlerden almaya başlamıştım en son, ama olmadı. Gerçekten Didi ucuz olduğu için sürekli şans veriyordum, çünkü ucuz ve 2.5 Lt, hem doyasıya içilir hem de tadı ortalama olsa güzel olur diyerekten. Asla güzel değil. Sadece bir defalığına bu sorunu yaşamamıştım, o da neden öyleydi hiçbir fikrim yok, kesin onda da bir sorun vardır ama hadi neyse.
Didi'yi en son 2018'de içtim. O zamanlar en güzel ice tea'di benim için. Bu zamana kadar birçok ice tea denedim. En beğendiğim Fiftea olmuştu ama kısa süre sonra satıştan kalktı zaten. Şu anki favorim Fuse Tea. Şu an Didi nasıldır bilmiyorum ama eskiden güzeldi.

Eki Görüntüle 1390007

Tam ağzınıza layık bir cips. Edit: Ulan 25 TL olmuş. Sigarayla fiyatı aynı.

Pringles cips değilmiş bu arada patatesi ince dilimleyip presle basılan birşeymiş.
1652730756635.png

Bu Allah'ın cezası cips en kötü cipstir.
Canın çeker alırsın tadı güzel ama o kadar yağlıki direkt ayçiçek yağı yerine bu cipsi alarak yağını elde edebilirsin yedikten sonrada çok fena pişmanlık hissi verir.

Gayet güzel bir içecek bence açıkçası. Bozuk olanları falan mı aldınız? Neden beğenmediniz?
Hocam bozuk almış olsaydım eğer her yerin bozuk satıyor olması gerekiyordu. En az 10 farklı marketten satın aldım ben bu içeceği, başka ilçelere gittiğimde canım çekti aldım yeri geldi. Mümkün mü sizce hepsinin bozuk olması?
Eğer üzerinizde baskı olduysa özür dilerim. Ben sadece düşüncenizi beğenmediğimi söyledim yani kötü bir amacım yoktu. Ben beğeniyorum açıkçası :D.
Yok hocam estağfurullah, bir anda 3 tane beğenmeme görünce bir garipsedim, bir tek ben yaşamış olamam bu durumu diye düşünmüştüm sadece.
Didi'yi en son 2018'de içtim. O zamanlar en güzel ice tea'di benim için. Bu zamana kadar birçok ice tea denedim. En beğendiğim Fiftea olmuştu ama kısa süre sonra satıştan kalktı zaten. Şu anki favorim Fuse Tea. Şu an Didi nasıldır bilmiyorum ama eskiden güzeldi.
Hocam uzun süredir deniyordum gerçekten yani hepsinin aynı olması imkansız diyordum her seferinde de. Bir iki defa şansıma denk gelmişti onu hatırlıyorum ama sadece bir iki defaydı o da. Diğer hiçbir markanın bu sorunla uzaktan yakından alakası yok, Lipton denedim Fuse Tea denedim Fiftea denedim, Bi Ice Tea ve Daren'i bile denedim, hiçbirinde böyle bir şey yoktu. Tatları farklıydı elbette ama bu yaşadığım şey hiçbirinde yoktu.

Geri
Yukarı