Gemilerde internet var mıdır?

İleride bir gemide çalışmaya başlarsam (yurt dışı merkezli bir şirket düşünüyorum) acaba sosyal medyaya girmek, akşamları kamarada oyun oynamak için filan acaba gemilerde internet var mıdır? Uzun yol gemilerde çalışmayı düşünüyorum.
Uzunyol gemilerinde olması lazım.

%90 nında V-SAT uydu bağlantılı sistem var bu sistem haberleşme, iletişim ve geminin konumu için kullanılır film vesaire izleyemezsin ama wp gibi uygulamaları kullanabılırsın genelde iletişim odalıklı portlar açılır personele

%90 nında V-SAT uydu bağlantılı sistem var bu sistem haberleşme, iletişim ve geminin konumu için kullanılır film vesaire izleyemezsin ama wp gibi uygulamaları kullanabılırsın genelde iletişim odalıklı portlar açılır personele
Nasıl yani hocam istersem bir YouTube videosu filan izleyemeyecek Miyim? Veya bir futbol maçı. Nereden baksanız 6-8 ay kalınacak gemide. Emin misiniz?

Nasıl yani hocam istersem bir YouTube videosu filan izleyemeyecek Miyim? Veya bir futbol maçı. Nereden baksanız 6-8 ay kalınacak gemide. Emin misiniz?
V-SAT sisteminde film veya dizi yoğun kota kullanımı sağlar buda gemi şirketlerinin işine gelmez, iletişim odaklı portlar açık tutulur ki sen fazla kota harcamayasın diye ama istisna şirketler varmıdır bilmiyorum bunu işe girerken sorabılırsın

Nasıl yani hocam istersem bir YouTube videosu filan izleyemeyecek miyim? Veya bir futbol maçı. Nereden baksanız 6-8 ay kalınacak gemide. Emin misiniz?

Hocam hatırladığım kadarıya TikTok'ta gemide çalışan birisi vardı gemide GTA Vice City bile oynadığı oluyordu.

Hocam hatırladığım kadarıya TikTok'ta gemide çalışan birisi vardı gemide GTA Vice City bile oynadığı oluyordu.
Hocam Tiktok'ta içerik ürettiğine göre internet var sanırım. Aslında İnternet bağımlısı değilim ama haber okuyabileceğim, günde 1 saat instagram Twitter takip edebileceğim, haftada 1 maç izleyebileceğim ortam olursa çok mutlu olurum.

Hocam Tiktok'ta içerik ürettiğine göre internet var sanırım. Aslında İnternet bağımlısı değilim ama haber okuyabileceğim, günde 1 saat instagram Twitter takip edebileceğim, haftada 1 maç izleyebileceğim ortam olursa çok mutlu olurum.
Çoğu kişi Türkiyedeki oparatörlerin yurtdışı kartlarını yada sürekli gittiği ülkenin kısa kullanımlı özel data hatlarını satın alıyorlar o zaman film dizi izlersin film dizi ilzersin ama 240 p yi geçemezsin benim bildiğim bukadar şirketin özel bir olayı varsa sorarsın kullanabılırsın ama %90 bu sistemi kullanıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı