YouTube PC uykudayken kendi kendine video açmış

DesignerP

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün bilgisayardan gelen sesle uyandım. En son Chrome'u kapatıp bilgisayarı uyku moduna alıp uyumuştum.
Uyandığımda video açıktı sesi geliyordu. Kilit ekranında şifreyi girip bilgisayarı açtım. Video yeni başlamıştı.

Bilgisayar uyku modunda açılabilir biliyorum.

Geçmişe baktım 13:59 da yabancı bir kanaldan birkaç video izleyip en son 14:09 da Google araması yapıp kapatmışım.
Sonra 17:49 da önce YouTube ana sayfası açılmış. Sonra yine 17:49 da aynı kanalın hiç izlemediğim videosu açılmış. Ve ben burada uyanıyorum zaten.

Bu nasıl mümkün oluyor?

Görev yöneticisinde garip bir işlem var mı kontrol ediniz. Bir şekilde sisteminiz kontrol edilmiş olabilir. Ayrıyeten yine Görev Yöneticisi içerisindeki başlangıç kısmında tanımadığınız bir program var mı? Başlangıçta açılıyor olabilir kontrol ediniz. Sisteminiz içerisinde uzaktan kontrol gibi bir seçenek varsa kontrol ediniz. AnyDesk, TeamViewer vs yine kontrol edilebilir.

Başlangıç uygulamam sadece Windows Güvenlik ve Realtek. Görev yöneticisi normal gibi duruyor ama bir tarama yaptırayım..

NPE tarama bitince %100'de kaldı sonuç vermedi, Kaspersky Virus Remove Tool virüs vs bulmadı. Başka fikri olan var mı?

Geri
Yukarı