Genç Teknolojik destek başvuruları

1memrecan

Centipat
Daha fazla  
Genç Teknolojik destek kasım ayında başlıycaktı ama ne uygulamadan ne de internet sitesinden giremiyorum tıkladığımda daha başlamadı diyor.
Elle girdiğimde ise başvuru yapabiliyorum şimdi sorum burdan yapsam bir sıkıntı olur mu? Ve 1-2 ay önce aldığım telefon ile başvuru yapabilir miyim?
İnternette istediğim sonucu bulamadım bilgi sahibi birisi varsa cevap veririrse mutlu olurum.Teşekkürler.

Genç Teknolojik destek kasım ayında başlıycaktı ama ne uygulamadan ne de internet sitesinden giremiyorum tıkladığımda daha başlamadı diyor.
Elle girdiğimde ise başvuru yapabiliyorum şimdi sorum burdan yapsam bir sıkıntı olur mu? Ve 1-2 ay önce aldığım telefon ile başvuru yapabilir miyim?
İnternette istediğim sonucu bulamadım bilgi sahibi birisi varsa cevap veririrse mutlu olurum.Teşekkürler.
Tam emin değilim ama birkaç yerde 1 Kasım sonrası faturalar için geri ödeme yapılacağı yazıyordu.

Genç teknolojik destek kasım ayında başlayacaktı ama ne uygulamadan ne de internet sitesinden giremiyorum tıkladığımda daha başlamadı diyor.
Elle girdiğimde ise başvuru yapabiliyorum şimdi sorum buradan yapsam bir sıkıntı olur mu? Ve 1-2 ay önce aldığım telefon ile başvuru yapabilir miyim?
İnternette istediğim sonucu bulamadım bilgi sahibi birisi varsa cevap veririrse mutlu olurum. Teşekkürler.

Ben hiç yapamıyorum başlamadı diye uygulama diyor internet sitesi diyor aynı şekilde.

Benim öğrencilik şartlarını sağlamadığımı yazıyor bildiğim kadarıyla şartları karşılıyorum. Benim gibi aynı durumda olan var mı ?

Benim öğrencilik şartlarını sağlamadığımı yazıyor bildiğim kadarıyla şartları karşılıyorum. Benim gibi aynı durumda olan var mı ?
Koyduğum linkte ekrana başvuru formu yüklemeye çalışıyo yüklenmeden ekrana tıklarsan öyle diyo. En azından bende öyle yapıyordu.

Ben hiç yapamıyorum başlamadı diye uygulama diyor internet sitesi diyor aynı şekilde.
Koyduğum linke tıklamayı dener misin ordan bende açılıyor.

Koyduğum linkte ekrana başvuru formu yüklemeye çalışıyo yüklenmeden ekrana tıklarsan öyle diyo. En azından bende öyle yapıyordu.

Koyduğum linke tıklamayı dener misin ordan bende açılıyor.
Çok teşekkür ederim umarım sistem açılınca düzelir. Telefonu yakın zamanda almam gerekiyor sonradan uygun değilsiniz derse kötü olur.

Verecekleri 1.5k geri ödeme altı üstü bu kadar geçiktirmenin anlamı ne? İnternette milyon tane kirli bilgi dolaşıyor. 1 Kasım'dan sonra ki faturalar için geçerli diyor ama hangi faturalar?(bütün internet sitelerinde ki faturalar dahil mi mesela?) bir de şimdi genç kart mevzusu çıkardılar. 1.5K'yı vermemek için bir şey çıkartırlar diye kesin kararı bekliyorum bende. Bunlardan her şey beklenir ne yazık ki.

Arkadaşım denediğinde o bir sonraki sayfaya geçebilmiş beni şaşırtan da bu oldu. O zaman en azından sorgu ekranı düzgün mü çalışıyor ?
-
Ben mesela hala öğrenciyim. İkinci öğretim okuyorum ama 2. öğretim örgün eğitime dahil diye biliyorum. Sadece açık öğretim uygun değil.
-Onun dışında 26 yaşımdan hala gün almadım. Bugün faturayı alsam 24 yaşında ve 25 yaşından gün almış olarak gözüküyorum. 23 kasım doğum günüm. 23 Kasım'dan itibaren 26 yaşından gün almış olacağım. Bu tarihten önce faturayı alırsam açıklanan şartlara göre uygunum.
Edit: Telefon benim üzerime değil belki bir etkisi varsa onu da belirteyim.

Sistemde de uygun değilsiniz yazınca anlam veremedim. Acaba yanlış bildiğim bir koşulu sağlamıyor muyum acaba. Benimle aynı durumda başka insanlar varsa demekki bu sistemsel bir durum veya koşulları sağlamadığımız noktalar var bunu tespit etmeye çalışıyorum.

Benim de erkenden almam lazım ama bu linkten çalışır mı emin değilim bu yüzden çekinip sordum çünkü normal yolla girmeye çalıştığında olmuyo.
Link şu an çalışmaz geri ödeme alamazsınız. Ama şu var eğer ekstra şart getirmezlerse açıklanan şartları sağlıyorsanız 1 Kasım'dan itibaren aldığınız cihaz için desteği sistem ne zaman açılırsa o zaman alırsınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı