Genç Yaşımda Saçlarım Beyazlıyor

Lee Van Cleef

Kilopat
Daha fazla  
Yaşım 18 kafamın üst arka kısmında 10-15 tel beyazlamış durumda. Lise 3’de 2-3 tane varken bu kadar çoğalmasının nedeni ne olabilir? Bazı tanıdıklarım kafana bir şey takıyor musun diye soruyorlar. Kafama arada takılan derslerim. Okulumu bitirdim mezun olarak dershaneye gidiyorum.

Benim orta okulda başladı beyazlamaya. Tamamen ırsi veya yapınla ilgili bir durum bu. Şu yaşta başlar diye bir şey yok bence. Çok da takılma yani. 10-15 tel demişsin ben sana şöyle söyleyeyim orta son gibi yanlarda beyazlar vardı benim. Hem erken beyazlayan saç dökülmez derler. Şanslısın kel kalmayacak gibisin;)

Yaşım 18 kafamın üst arka kısmında 10-15 tel beyazlamış durumda. Lise 3’de 2-3 tane varken bu kadar çoğalmasının nedeni ne olabilir? Bazı tanıdıklarım kafana bir şey takıyor musun diye soruyorlar. Kafama arada takılan derslerim. Okulumu bitirdim mezun olarak dershaneye gidiyorum.
Genetik bir problem olabilir yaşım 15 fakat benimde beyaz saç tellerim var maalesef :(

Bence tamamen genetik. Benimde saçlarım ağarmaya başladı. Yaşım ise 17. Kafaya takacak bir şey yok bence.
Edit= Ailemdeki bazı kişilerinde saçı beyaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı